Czarne słońceAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Czarne słońce
Czarne słońce
E-book
36,50 
Szczegóły
Opis książki

Koniec świata, jaki znasz

W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny, każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy, rządzona przez Ojca Premiera, Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców, nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci.

Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki, chodzące wcielenie absolutnego zła, człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Okrutna, wywrotowa, „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 listopada 2020
  • ISBN: 9788381396349
  • Lektor: Piotr Rogucki
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Jakub Żulczyk "Czarne słońce" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Czarne słońce
E-book
36,50 
Kazimiera Pawlowska
11 stycznia

"Czarne słońce" to książka, która z pewnością budzi ogromne kontrowersję. Wielu czytelników odrzuci na pewno swoim szorstkim językiem i brutalną treścią. Innych znowu odrzuci samą fabułą i pewnymi ideałami jakie niesie. Jeśli ktoś nigdy nie czytał Żulczyka, to oczywiście może być lekko zszokowany brutalnością czy obscenicznością niektórych opisów, scen. Jednak wszystkie prowokacje są tylko środkiem prowadzącym do celu – to opowieść o wielkiej wewnętrznej przemianie. Mnie bardzo przypadła do gustu. Polecam odważnym.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę