Pożądana

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

POŻĄDANA to trzecia część bestsellerowej serii kryminałów o Riley Paige. Część pierwsza – ZAGINIONA – jest dostępna jako darmowy e-book do pobrania. W rankingu internautów została oceniona na na pięć gwiazdek ponad 100 razy! Kiedy w Phoenix zaczynają ginąć prostytutki, na początku mało kto zwraca na to uwagę. Gdy jednak zostaje odkryty niepokojący schemat, lokalna policja szybko zdaje sobie sprawę, że w mieście grasuje seryjny morderca. Ze względu na nietypowy charakter przestępstw sprawa trafia do FBI, które powierza zadanie schwytania zabójcy osobie z niespotykanym talentem i instynktem – agentce specjalnej Riley Paige.

Riley początkowo się waha, gdyż wiąż próbuje dojść do siebie po ostatnim śledztwie, a jednocześnie stara się wyprowadzić na prostą własne życie. Kiedy jednak dowiaduje się o odrażających morderstwach i zyskuje pewność, że zabójca uderzy ponownie, podejmuje wyzwanie. Obsesyjne pragnienie rozwiązania doprowadza ją bardzo daleko… Tym razem być może zbyt daleko. Nie wiadomo, czy Riley zdoła zawrócić z obranej drogi.

W trakcie poszukiwań poznaje ciemny świat prostytutek, świat złamanych serc i straconych snów. Dowiaduje się, że nawet takie kobiety potrafią ufać w światełko nadziei, którą odbiera im brutalny psychopata. Kiedy dochodzi do porwania nastolatki, Riley gorączkowo walczy z czasem, próbując przejrzeć umysł mordercy. Jednak to, co odkrywa, prowadzi do zwrotu wydarzeń, którego nie spodziewała się nawet ona sama.

POŻĄDANA to mroczny thriller psychologiczny z trzymającym w napięciu suspensem. Drugi tom nowego porywającego cyklu z ulubioną bohaterką, który sprawi, że zarwiesz noc!

Tom czwarty dostępny już wkrótce!

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
15 kwietnia 2020
Rozmiar:
280 str. 1 ilustracja
ISBN:
9781094305226
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Blake Pierce "Pożądana" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 3

Сначала популярные
Małgorzata Kęska-Pląsek

Dobry, trzymający do końca w napięciu kryminał czyta się z zapartym tchem. Już nie mogę doczekać się dalszych losów Riley i jej partnera

tomasz.cegielski

Powieść typu thriller, niezła, typowa rozrywkowa i relaksacyjna. Czytam jak przerywnik przy poważniejszych pozycjach. Dla miłośników gatunku godna polecenia.

ania_tomicka

Kolejna część mnie nie zawiodła jest naprawdę godna polecenia ! Wciągająca książka dobrze sie czyta, trudno się oderwać.

Оставьте отзыв