Zwabiona

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

“Arcydzieło kryminału i tajemnicy! Autor wykonał świetną robotę, powołując do życia postacie z tak dobrze opisanym życiem wewnętrznym, że czujemy się, jakbyśmy wchodzili w ich umysły, podążamy za ich obawami i kibicujemy ich sukcesom. Błyskotliwa fabuła dostarcza czytelnikom rozrywki przez całą książkę. Ta pełna zwrotów akcji historia nie pozwoli ci zasnąć do końca ostatniej strony”. —Recenzje książek i filmów, Roberto Mattos (o powieści “Zaginiona”)

ZWABIONA to tom 4 bestsellerowej serii kryminałów o Riley Paige, która zaczyna się od bestsellera ZAGINIONA (tom 1) – dostępnego do pobrania za darmo, z ponad 500 pięciogwiazdkowymi recenzjami!Na odcinku autostrady w Delaware przecinającej pustkowie pojawiają się martwe kobiety. Niektóre z nich pozostają zaginione przez niewytłumaczalnie długi czas, podczas gdy inne znajdowane są martwe, a ich ciała wystawione na widok publiczny w dziwny i tajemniczy sposób. Po wykryciu schematu, dla FBI staje się jasne, że padły ofiarami pokręconego seryjnego mordercy, który wabi kobiety w przebiegły sposób i który nigdy nie przestanie zabijać.

W desperackiej chęci rozwikłania sprawy FBI wzywa agentkę specjalną Riley Paige, aby się tym zajęła. Ale błyskotliwa Riley, która wciąż nie może poradzić sobie z przeszłością, wreszcie znalazła spokój w swoim życiu rodzinnym i jest zdeterminowana, by pomóc córce April stanąć na nogi. Jednak kiedy morderstwa stają się zbyt niepokojące, zbyt palące – i kiedy gdy błaga ją jej były partner Bill – Riley w końcu zdaje sobie sprawę, że nie może odmówić.

Polowanie Riley prowadzi ją w głąb niepokojącego świata autostopowiczów, włóczęgów i kobiet, o które nikt nie dba. Kiedy odkrywa, że kilka kobiet jest utrzymywanych przy życiu i że jest jeszcze czas, aby je uratować, uświadamia sobie, że nie cofnie się przed niczym. Obsesyjnie zajmuje się sprawą i doprowadza siebie na skraj przepaści. Riley dostrzega, że jej własne życie się rozpada, a jej delikatna psychika ledwo wytrzymuje to obciążenie. W trakcie szalonego wyścigu z czasem będzie musiała zanurzyć się głęboko w umysł zabójcy, aby ocalić te kobiety i uratować siebie przed upadkiem.

ZWABIONA, mroczny thriller psychologiczny z napięciem powodującym przyspieszone bicie serca, to czwarty tom nowej, porywającej serii z nową ukochaną bohaterką, która sprawi, że będziesz czytać do późnej nocy.

Tom 5 serii o Riley Paige będzie dostępny już wkrótce.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
15 kwietnia 2020
Rozmiar:
260 str. 1 ilustracja
ISBN:
9781094304984
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Blake Pierce "Zwabiona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Angelika Załuska

Godna polecenia, wciąga i aż nie chce się przestać czytać. Dawno nie czytałam książki, która by mnie tak wciągnęła, że aż zarwałam noc :) Super lektura, polecam fanom gatunku i twórczości tej autorki.

Оставьте отзыв