Przedsionek szczęścia

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Trzeba wszelkie problemy rozwiązywać na pniu. TONĄĆ TO SOBIE MOŻNA W PIANIE OD PIWA… Niepewność siebie, zbyt wiele możliwości, za mało odwagi, wygórowane oczekiwania otoczenia i poczucie, że życie przecieka przez palce. Znacie to? Henia wciąż tkwi w przedsionku właściwego życia. Jest prawie spełniona: ma pracę, męża, rodzinę i przyjaciółkę – czyli zestaw prawie idealny. Dlaczego więc wciąż prześladuje ją to „prawie”? Dlaczego targają nią niepokój i poczucie, że powinno być jakoś lepiej? Henia chce wszystkim pomóc, bo nie za bardzo wie, jak pomóc samej sobie. Często czuje się zagubiona, niepewna, wymyśla czarne scenariusze i nie wie o sobie wielu rzeczy. Oprócz jednej: lubi piwo i tego akurat jest pewna. Tylko do czego jej ta wiedza potrzebna…?


Pełna humoru, lekka, ale również refleksyjna historia. Stawia na drodze czytelnika pytanie: Czy zawsze dążymy do swojego szczęścia? Bo przecież tak często chcemy uszczęśliwić wszystkich w koło, że zapominamy o tym co ważne dla nas! Polecam! (Justyna Leśniewicz, facebook.com/LesniewiczJustyna)


Bo gdy życie zadaje nam coraz więcej pytań, odpowiedzi znajdujemy w zwyczajnych wydawać by się mogło historiach. Ta na pewno nie jest zwyczajna! Polecam!(Agnieszka Sonenberg, Blog Przystanek szczęścia)

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
12 października 2021
Czas trwania:
6 godz. 40 min 03 sek.
ISBN:
9789179958947
Lektor:
Marta Markowicz
Prawa autorskie:
Lind & Co
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Anna Kapczyńska "Przedsionek szczęścia" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв