Księzycowy Taniec

Tekst
Z serii: Więzy Krwi #1
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Amy Blankenship za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Życie Envy było wspaniałe. Świetny brat, idealny chłopak i najlepsza pracą, jaką chciałaby mieć każda dziewczyna… obsługa baru w najbardziej popularnych klubach w mieście. Przynajmniej było wspaniale dopóki jedna z jej najlepszych przyjaciółek nie zadzwoniła i poinformowała ją tym, jak jej chłopak wywija na parkiecie w klubie Moon Dance. Jej decyzja o tym, by doprowadzić do konfrontacji prowadzi do ciągu zdarzeń, które wprowadzą ją do paranormalnego świata ukrytego pod codziennym gwarem. Świat, w którym ludzie potrafią przeistoczyć się w jaguary, prawdziwe wampiry przemierzają ulice a upadłe anioły chodzą między nami.

Devon jest jaguarołakiem, trochę nieokrzesanym współwłaścicielem Moon Dance. Jego świat odwraca się do góry nogami kiedy znajduje pociągająca lisicę z rudymi włosami tańczącą w jego klubie, uzbrojoną w cyniczne serce i paralizator. Chociaż wokół trwa wojna wampirów, Devon przysięga, ze zdobędzie tą kobietę… i będzie walczył do końca by ja mieć.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
17 kwietnia 2019
Rozmiar:
230 str.
ISBN:
9788873045281
Tłumacz:
Anna Gdulska
Prawa autorskie:
Tektime S.r.l.s.
Spis treści
Amy Blankenship "Księzycowy Taniec" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв