Chemia śmierci

Audio
Autor:
Z serii: Dr David Hunter #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Chemia śmierci
Tekst
Chemia śmierci
E-book
34,99  25,54 
Szczegóły
Opis książki

Minęły trzy lata, odkąd David Hunter, wybitny antropolog sądowy, przeprowadził się do prowincjonalnego miasteczka, uciekając przed londyńskim zgiełkiem, swoją pracą i tragedią życiową, która go spotkała.

Spokój w miasteczku i życiu Davida zostaje zaburzony, gdy pewnego dnia w okolicznym lesie zostają znalezione zwłoki kobiety. Hunter, w przeszłości specjalista od badania ludzkich szczątków, dziś niechętnie zgadza się na współpracę przy policyjnym śledztwie. Gdy jednak znika kolejna kobieta, doktor Hunter nie może już stać z boku. Sprawa dotyka go osobiście.

Wynaturzone, bestialskie metody zabójcy, miasteczko opętane nienawistną podejrzliwością – wokół gęstnieje mrok, a czas ucieka. David musi podążać szlakiem makabrycznych wskazówek aż do przerażającego finału.

Audiobook w interpretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381431033
  • Tłumacz: Berenika Janczarska
  • Lektor: Wojciech Żołądkowicz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
"Chemia śmierci" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Chemia śmierci
E-book
34,99  25,54 
Książka należy do serii
«Dr David Hunter»
Zapach śmierci
Wołanie grobu
Chemia śmierci
-5%
Alicja Piątkiewicz
28 października 2021

super polecam gorąco bardzo polubiłam Deivida tak bardzo wciągająca lektura z niecierpliwością czekam na dalsze losy, bohaterów.

Iga Kost
12 listopada 2020

Rewelacyjny thriller, jestem zachwycona! Genialna akcja – szybka i spójna, dialogi świetne, wciągająca intryga. Opisy bardzo naturalistyczne, dlatego polecam książkę osobą o mocnych nerwach :) «Chemia śmierci» to jedna z tych książek, od których trudno się oderwać – dlatego lepiej nie zaczynać lektury wieczorem, gdy następnego dnia musimy wcześnie wstać, bo zarwana noc i nie wyspanie gwarantowane :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę