Za darmo

Wyprawa Bohaterów

Audio
6
Recenzje
iOSAndroidWindows Phone
Gdzie wysłać link do aplikacji?
Nie zamykaj tego okna, dopóki nie wprowadzisz kodu na urządzeniu mobilnym
Ponów próbęLink został wysłany
Oznacz jako przeczytane
Wyprawa Bohaterów
Wyprawa Bohaterów
Darmowy e-book
Szczegóły
Opis książki

KRĄG CZARNOKSIĘŻNIKA zawiera wszystko, co niezbędne, aby odnieść natychmiastowy sukces: fabułę, zmowy i spiski, tajemnicę, dzielnych rycerzy, rozwijające się bujnie związki uczuciowe i złamane serca, podstęp i zdradę. Zapewni rozrywkę na wiele godzin i zadowoli czytelników w każdym wieku. Zalecana jako stała pozycja w biblioteczce każdego czytelnika fantasy.

– Books and Movie Reviews, Roberto Mattos


Numer 1 na liście bestsellerów, ponad 500 recenzji z pięcioma gwiazdkami w witrynie Amazon!


Morgan Rice, znajdująca się najwyżej na liście autorów bestsellerów, przedstawia pierwszą z cyklu olśniewającą powieść z gatunku fantasy. WYPRAWA BOHATERÓW (Księga 1 cyklu Krąg Czarnoksiężnika) przedstawia obfitującą w przygody historię dojrzewania wyjątkowego chłopca, czternastolatka wywodzącego się z niewielkiej miejscowości położonej na peryferiach Królestwa Kręgu. Thorgrin, będąc najmłodszym z czwórki rodzeństwa, najmniej lubianym przez ojca i znienawidzonym przez braci, przeczuwa, iż jest inny od wszystkich. Jego marzeniem jest zostać wielkim wojownikiem, dołączyć do ludzi króla i chronić Krąg przed hordami stworów żyjących po drugiej stronie kanionu. Kiedy osiąga wiek poborowy, a jego ojciec zabrania mu uczestnictwa w werbunku do królewskiego legionu, chłopiec sprzeciwia się woli ojca i sam wyrusza w podróż z zamiarem dotarcia na królewski dwór, dostania się do legionu i zdobycia uznania.


Jednakże, królewski dwór pełen jest rodzinnych tragedii, walki o władzę, ambicji, zazdrości, przemocy i zdrady. Król MacGil staje przed wyborem swego następcy spośród swych dzieci, a Miecz Przeznaczenia, który jest źródłem ich potęgi, spoczywa nietknięty w oczekiwaniu na wybrańca. Thorgrin przybywa jako obcy i walczy o akceptację i swoje miejsce w królewskim legionie.


Z czasem przekonuje się, iż włada tajemną mocą, której nie rozumie; dowiaduje się, że posiada wyjątkowy dar oraz szczególne przeznaczenie. Na przekór wszystkiemu zakochuje się w córce króla i w miarę jak ich związek rozkwita, zdaje sobie sprawę, iż ma potężnych przeciwników. Próbując zrozumieć swoją moc trafia pod opiekuńcze skrzydła królewskiego czarnoksiężnika, który opowiada mu o jego matce, której nigdy nie poznał, a która żyje w odległej krainie, za kanionem, dalej nawet niż kraina smoków.


Zanim Thorgrin wyruszy w niebezpieczną podróż i zostanie wojownikiem, czego tak bardzo pragnie, musi ukończyć trening. Jednak i to może zostać wkrótce przerwane, gdyż chłopiec trafia w samo centrum dworskich spisków i intryg, które mogą zagrozić jego miłości i sprowadzić na niego, jak i na całe królestwo, zagładę.


WYPRAWA BOHATERÓW to finezyjny świat pełen wyrafinowanej scenerii, to epicka opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zalotach, rycerzach i smokach, intrygach i politycznych machinacjach, dojrzewaniu, złamanych sercach, oszustwach, ambicjach i zdradach. To opowieść o honorze i odwadze, losie i przeznaczeniu oraz czarnoksięstwie. To opowieść fantasy, która wciąga czytelnika w świat, którego nigdy nie zapomni, a który przemawia do każdego bez względu na wiek, czy płeć. Wersja anglojęzyczna składa się z 82000 słów.


Księgi od 2 do 15 są dostępne w wersji anglojęzycznej! Tłumaczenie Księgi 2 na język polski – w przygotowaniu.


Wciągające epickie fantasy.

– Kirkus Reviews


Nadchodzi początek czegoś niezwykłego.

– San Francisco Book Review


Wartka akcja… Pisarstwo Rice jest porządne, a przesłanie intrygujące.

– Publisher Weekly


Natchnione fantasy… To zaledwie początek czegoś, co zapowiada się na cykl epickiej opowieści dla młodzieży.

– Midwest Book Review

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
31 stycznia 2020
Czas trwania:
9 godz. 18 min 22 sek.
ISBN:
9781094301167
Lektor:
Piotr Bajtlik
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Morgan Rice "Wyprawa Bohaterów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wyprawa Bohaterów
Darmowy e-book

Отзывы 6

Сначала популярные
Zofia Rybacka

super książka treść wciąga z każdą kolejną akcję słuchając przenosi się w czasy bohaterów i coraz bardziej z ciekawością czeka się na dalsze losy bohaterów

Lukas Paulo

Bardzo ciekawa i wciągająca. Jest w niej wszystko: akcja, miłość, przyjaźń, sceny since – fiction, smoki i inne fikcyjne postacie.

Podsumowując Super Polecam

aleksanderszymon3

jest ciekawa i miło się ją słucha chistoria jest interesująca nie mogę się doczekać kiedy ja dokończę słuchać dlatego lubię je

Michał

Książka niezmiernie wciągająca ponieważ z każdym kolejnym rozdziałem wciąga jeszcze bardziej nawet osobę tak nieoczytaną jak ja. Polecam

android_452cc9b4-0172-1000-0000-000000000000

Bardzo wciągająca i interesująca książka chociaż wcześniej nie lubi łam tego gatunku z przyjemnością sięgne po dalsze tom

Оставьте отзыв