BlefAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Blef
E-book
33,60 
Szczegóły
Opis książki

Jenny zaginęła, gdy miała sześć lat. Po prostu zniknęła, idąc do mieszkającej po sąsiedzku koleżanki. Zdarzenie wstrząsnęło całą okolicą; to była taka spokojna i bezpieczna dzielnica, nigdy nie zdarzyło się tam nic złego. Jednak dziewczynka przepadła bez śladu.

Dwanaście lat później, kiedy wiszące na słupie ogłoszenie o jej zaginięciu dawno już wyblakło, Jenny nieoczekiwanie pojawia się w domu. Rodzice witają ją z otwartymi ramionami. Córka twierdzi, że została porwana i cudem zdołała się wyrwać z rąk ludzi, którzy zgotowali jej prawdziwe piekło. Przedstawiana przez Jenny wersja wydarzeń nie przekonuje jednak jej starszego brata, wątpliwości mają też policjanci i przesłuchujący dziewczynę agenci FBI. Wkrótce okazuje się, że po powrocie do domu ktoś bacznie obserwuje jej każdy krok. Zaczynają się mnożyć pytania: co naprawdę działo się z Jenny przez te lata? Dlaczego wróciła akurat teraz? Czy jej dom to rzeczywiście miejsce, w którym może się czuć bezpieczna? I czy bezpieczni są pozostali członkowie jej rodziny?

Fantastyczna książka. Mroczna i niesłychanie wciągająca. Trzyma w niesamowitym napięciu.

Lee Child

Fenomenalna eksploracja rodzinnych sekretów. Thriller o zacierających się granicach pomiędzy fantazją a rzeczywistością, ofiarą a oprawcą.

"Kirkus Reviews"

Doskonale wykonany i prowokujący do myślenia thriller o dziecku, które widziało o wiele za dużo.

"Booklist"

S.K. Barnett to pseudonim literacki autora bestsellerów «New York Timesa», którego poprzednia powieść została przeniesiona na ekrany.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788382349719
  • Tłumacz: Łukasz Praski
  • Lektor: Laura Breszka
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
S.K Barnett "Blef" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Blef
E-book
33,60 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę