Białe, małe kłamstewka

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Białe, małe kłamstewka
Białe, małe kłamstewka
E-book
39,99  28,39 
Szczegóły
Opis książki

Anne White odwróciła wzrok tylko na sekundę… To wystarczyło, aby straciła z oczu swoją 8-letnią córkę. Wydaje się, że tylko na chwilę, ale… poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Setki apeli, tysiące ogłoszeń, kilkudziesięciu policjantów w akcji i nic… Wszelki ślad po dziewczynce zaginął.

Po 7 latach, kiedy Anne już niemal traci wiarę w odnalezienie córki, Abigail przychodzi na posterunek. Tak zwyczajnie, prosto z ulicy przyprowadza zaginione niedawno dziecko. Gdzie była, co się z nią działo przez ostatnie kilka lat? Co tak naprawdę wydarzyło się tego straszliwego dnia, kiedy zniknęła, między matką a córką? Czy ktoś jej zagraża? Kogo lub czego boi się Abigail? Czy w rodzinie jest bezpieczna?

Tej wciągającej mrocznej opowieści nie można przegapić!

Philippa East dorastała w Szkocji, gdzie studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie w Oxfordzie. Po ukończeniu studiów przeniosła się do Londynu, aby szkolić się na psychologa klinicznego, i przez ponad dziesięć lat pracowała w publicznej służbie zdrowia NHS, zajmując się pacjentami z problemami psychicznymi. Teraz mieszka na wsi w hrabstwie Lincolnshire z mężem i kotem. Jest psycholożką i terapeutką, ale też pisarką. Nagrodzone opowiadania Philippy były publikowane w różnych czasopismach literackich. Białe kłamstewka to jej debiutancka powieść.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 czerwca 2021
  • ISBN: 9788366630376
  • Tłumacz: Emilia Skowrońska
  • Lektor: Anna Dzilińska
  • Wydawca: Harde Wydawnictwo
  • Spis treści
Philippa East "Białe, małe kłamstewka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Białe, małe kłamstewka
E-book
39,99  28,39 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę