Koszmar arabskich służących

Audio
Z serii: Niewolnicy #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Koszmar arabskich służących
Tekst
Koszmar arabskich służących
E-book
32  23,36 
Szczegóły
Opis książki

Nowa, poruszająca opowieść autora bestsellerów o tajemnicach krajów arabskich.

Zatrważająca i niezwykle emocjonująca opowieść o biednych kobietach, które zostają służącymi w bogatych arabskich domach.

Pozbawione paszportów, możliwości kontaktowania się z rodziną, zamknięte za murami wartych miliony posiadłości, pracują często bez wytchnienia i dni wolnych od pracy. Gwałcone, bite, upokarzane, nie mają szans na poskarżenie się na swój los, dopóki nie skończy się ich kontrakt. Po powrocie do swoich krajów często wybierają milczenie, bo świat nie chce wierzyć w ich historie.

Marcin Margielewski namówił pochodzącą z Indonezji Ekę, by opowiedziała wstrząsającą historię swojej mamy i cioci, które stały się ofiarami współczesnego systemu niewolnictwa.

To druga – po «Modelkach z Dubaju» – książka z serii «Niewolnicy» opowiadającej o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak zwykły towar.

Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: «Jak podrywają szejkowie» (2019), «Była arabską stewardesą» (2019), «Zaginione arabskie księżniczki» (2020), «Tajemnice hoteli Dubaju» (2020), «Urodziłam dziecko szejka» (2020) i «Modelki z Dubaju» (2021).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 czerwca 2021
  • ISBN: 9788382349863
  • Lektorzy: Jagoda Małyszek, Mikołaj Krawczyk
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Marcin Margielewski "Koszmar arabskich służących" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Koszmar arabskich służących
E-book
32  23,36 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę