3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Mali mężczyźni

Tekst
Z serii: Małe kobietki #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Światowy bestseller amerykańskiej pisarki Louisy May Alcott. Dalsze losy bohaterów Małych kobietek i Dobrych żon (książka jest trzecią częścią tetralogii Małych kobietek). Książka opowiada o życiu Jo Bhaer, jej męża i dzieciaków ze szkoły w Plumfield. Bezpośrednią inspiracją tej historii była śmierć szwagra Alcott, który pojawia się w jednym z ostatnich rozdziałów. Wszystkie książki cyklu, choć tak uroczo bajkowe, były jednak w dużej mierze oparte o prawdziwe wydarzenia z życia autorki, co dodaje im większego znaczenia i kolorytu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 czerwca 2020
  • Rozmiar: 340 str. 26 ilustracji
Louisa May Alcott "Mali mężczyźni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Małe kobietki»
Małe kobietki
U progu życia
Dobre żony
-5%
Małgorzata Filipek
27 października 2020

"Mali mężczyźni" to trzecia część «Małych kobietek», lektury, która podbiła moje serce! W tej części przenosimy się do szkoły w Plumfield, którą prowadzi dorosła już Jo Bhaer z mężem. Szkoła przyjmuje nie tylko miejscowe dzieci ale i sieroty. Starają się tam stworzyć atmosferę ciepła i zaspokajać nie tylko ich podstawowe potrzeby, ale także te związane z akceptacją, bezpieczeństwem i miłością. Gorąco polecam tę ciepłą i uroczą opowieść.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę