Wyspa kobiet morzaAudio

Autor:Lisa See
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wyspa kobiet morza
Wyspa kobiet morza
E-book
32,90  23,03 
Szczegóły
Opis książki

„Pokochałam Wyspę kobiet morza od pierwszej strony. Lisa See stworzyła frapujący portret unikatowej kultury w burzliwych czasach, ale naprawdę wyjątkowe są w tej powieści bohaterki: dwie kobiety, których trwająca całe życie przyjaźń zostaje poddana próbie w niewyobrażalnie trudnych chwilach. Fascynująca, rozdzierająca serce, pięknie napisana Wyspa morskich kobiet zanurza czytelnika w świecie i opowieści, jakich dotąd nie znał, w historii, która przypomina mu, jak silne mogą i muszą być kobiety, by przetrwać”.

Kristin Hannah, autorka „Słowika"« i „Wielkiej samotności»"

Najnowsza powieść utrzymującej się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” pisarki Lisy See, autorki Herbacianej dziewczyny, opowiada o kobiecej przyjaźni i rodzinnych sekretach na małej koreańskiej wyspie.

W tej pięknej, głębokiej powieści odmalowano świat postawiony na głowie, w którym to kobiety rządzą i wykonują niebezpieczną pracę fizyczną, a mężczyźni opiekują się dziećmi. To klasyczna opowieść Lisy See, podejmująca temat kobiecej przyjaźni i przemożnych sił, które ją kształtują. Wyspa kobiet morza przedstawia czytelnikom gwałtowne, zapadające w pamięć pływaczki z Jeju i dramatyczną historię, która określa ich życie.

„Barwny i tajemniczy świat nurkujących kobiet z Jeju oczarował mnie natychmiast. Rozgrywająca się w czasach wielkich historycznych przemian Wyspa kobiet morza to niezwykła opowieść o Young-sook i Mi-ji, o kobiecej odwadze, cierpieniu, sile i przebaczeniu. Nikt nie pisze o kobiecej przyjaźni, jej blaskach i cieniach, tak przenikliwie i głęboko, jak Lisa See”.

Sue Monk Kidd, autorka „Sekretnego życia pszczół"« i „Czarnych skrzydeł»

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2020
  • Czas trwania: min - sek.
  • ISBN: 9788381398121
  • Tłumacz: Joanna Hryniewska
  • Lektor: Aneta Todorczuk
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Lisa See "Wyspa kobiet morza" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wyspa kobiet morza
E-book
32,90  23,03 
Nadia Rozanska
11 stycznia

Zaciekawiona przepiękną okładką sięgnęłam po książkę Lisy See o kobietach z koreańskiej wyspy Jeju. Opowieść o Young-sook i Mi-ji, oraz o ich niezwykłej przyjaźni w czasach wielkich przemian. Autorka pokazała mi świat postawiony na głowie, w którym to kobiety rządzą i wykonują niebezpieczną pracę fizyczną, a mężczyźni opiekują się dziećmi. Historia, która porwała moje serce i nie dała mi oderwać się od czytania przez wiele godzin. Polecam serdecznie

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę