Ogród kobiet

Audio
Z serii: Salamandra
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ogród kobiet
Tekst
Ogród kobiet
E-book
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Czy odkrycie rodzinnych tajemnic może być drogą do szczęścia?

Barcelona, początek XXI wieku. Gianna odnosi sukcesy jako architektka, romansuje z przystojnym aktorem i wkrótce będzie musiała podjąć decyzje, które zaważą na jej życiu. A że nie wszystko układa się tak, jak by sobie życzyła, postanawia wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nawet się nie spodziewa, czym ta podróż się dla niej skończy.

Castelupo, początek XX wieku. Młyn na obrzeżach włoskiego miasteczka jest domem Anice, niezwykłej dziewczyny, która zna się na ziołach i zaklęciach. Anice kocha ze wzajemnością, ale kiedy wydaje jej się, że szczęście jest w zasięgu ręki, wybucha wojna.

Dwie kobiety, dwa pokolenia, dwa punkty na mapie – oto splątana historia rodziny Verelli i odkrywania tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2020
  • ISBN: 9788381880909
  • Tłumacz: Wojciech Charchalis
  • Lektor: Laura Breszka
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Carla Montero "Ogród kobiet" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ogród kobiet
E-book
33,90 
Książka należy do serii
«Salamandra»
Światło
Ogród kobiet
Księga Bezimiennej Akuszerki
-5%
Pamela Spiewak
03 listopada 2020

„Ogród kobiet” to powieść, która wciąga od pierwszej strony. Fabuła biegnie dwutorowo w różnych czasach i opisuje życie dwóch kobiet. Każda z nich mierzy się z trudami swojego życia a czasy, w których żyją, tak bardzo się różnią i nie zawsze są sprawiedliwe. Rodzina, nadzieja, miłość pomagają im walczyć z przeciwnościami losu i szukać szczęścia. W „Ogrodzie kobiet” znalazłam wszystko, czego szukam w powieściach obyczajowych. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora