Za darmo

Teraz i Na Zawsze

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Emily Mitchell, 35-letnie kobieta, żyje i mieszka w Nowym Jorku i ma za sobą kilka nieudanych związków. Kiedy jej partner, z którym jest od 7 lat, zabiera ją na uroczystą, długo oczekiwaną kolację z okazji ich rocznicy, Emily jest pewna, że tym razem będzie inaczej i że w końcu usłyszy oświadczyny. Kiedy zamiast pierścionka mężczyzna wręcza jej małą buteleczkę perfum, do Emily dociera, że czas najwyższy zakończyć ten związek – i zacząć życie od początku. Emily wycofuje się ze swojego niezadowalającego, stresującego życia i postanawia coś zmienić. Pod wpływem impulsu wyjeżdża do opuszczonego domu jej ojca na wybrzeżu Maine – rozległego, zabytkowego domu, w którym jako dziecko spędziła magiczne wakacje. Ale dom, porzucony na wiele lat, wymaga remontu, a zima nie jest najlepszą porą na pobyt w Maine. Emily nie była tam przez 20 lat, od kiedy tragiczny wypadek zmienił życie jej siostry i rozbił jej rodzinę. Rodzice się rozwiedli, ojciec zniknął, a Emily nigdy nie zdobyła się na ponowne postawienie stopy za progiem rodzinnego domu. Teraz, z jakiegoś powodu, uciekając od obecnego życia, Emily czuje, jak coś ciągnie ją do jedynego miejsca, które zna z dzieciństwa. Planuje zatrzymać się tylko na weekend, aby poskładać myśli. Jednak dom ma coś w sobie, skrywa mnóstwo sekretów, wspomnień o ojcu, czaruje widokiem na ocean i usytuowaniem w małym miasteczku, a przede wszystkim zajmuje się nim wspaniały, tajemniczy dozorca – to wszystko nie pozwala jej wyjechać. Czy Emily znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania właśnie tam, w najmniej oczekiwanym miejscu na świecie?Czy weekend może trwać całe życie?TERAZ I NA ZAWSZE to tom 1 debiutanckiego, zachwycającego cyklu romantycznego, który bawi, wzrusza i od którego stron trudno oderwać się do późnych godzin nocnych – ta opowieść sprawi, że jeszcze raz zakochasz się w romansie. Tom 2 cyklu ukaże się już wkrótce.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
10 października 2019
Rozmiar:
230 str.
ISBN:
9781632918895
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Sophie Love "Teraz i Na Zawsze " – pobierz za darmo w formatach mobi, txt, epub, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Cytaty 3

niemożliwym i sama myśl o tym była przytłaczająca

+1Dinaro4ka

cierpliwości na miarę buddyjskiego mnicha wreszcie miały się spłacić. Właśnie miała udowodnić

+1Dinaro4ka

Nie zdawałem sobie sprawy, że sprzedają też perfumy

0fbreader-auto-verafael713-at-gmail-com

Отзывы 10

Сначала популярные
Marta Kryczka

Szybko się czytało i przyjemnie. Wciągająca, opowiadająca o życiu i jego rozterkach z którymi warto walczyć dla lepszego jutra. Polecam przeczytać.

michalmichalski530

Marta Kryczka

I

Dorota Doris Kowalczyk

Świetna książka, bardzo wciąga i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jest w niej wszystko co potrzeba żeby się zrelaksować i odpocząć przy książce

wiesiekkoziol1963

Książka jest napisana pięknym, dynamicznym językiem i posiada żywą, wciągającą narrację co od początku lektury pozwala na całkowite zanurzenie się w piękną fabułę powieści i utożsamianie się z główną bohaterką i jej bliskimi!!! Polecam zarówno tym, którzy mają romantycznego ducha, jak i tym którzy zechcą na chwilę oderwać się i odpocząć od szarej i trudnej codzienności i poczuć się razem z bohaterami powieści KIMŚ WYJĄTKOWYM!!!

Niepoprawny Romantyk.

Aldona Sęktas

Lekka i przyjemna. Na wieczór w fotelu z gorącą herbatą. Polecam szczególnie paniom na poprawienie nastroju, humoru i pozytywne nastawienie do otaczających nas ludzi.

Adrianna Amk

Nie mogłam się oderwać ! polecam dziewczyny , czytajcie !!!☺ piękna opowieść o szalonej młodej dziewczynie , powrót do przeszłości gdzie znajduje wielką miłość życia !

Оставьте отзыв