Trzy książki do wyboru, rosnący rabat i wiele więcej za 34,99 

Zyskuj do 60 zł miesięcznie

 • -10%
  3 miesiące
  94,99 105 
  32 zł miesięcznie
 • -15%
  6 miesięcy
  179,99 210 
  30 zł miesięcznie
 • -21%
  Najlepsza cena
  12 miesięcy
  334,99 420 
  28 zł miesięcznie

Zalety LitRes:Klub

 • Jeden ebook lub audiobook do 49.99 zł z katalogu, w tym bestsellery i nowości.

 • Jeszcze 2 książki do wyboru z kolekcji specjalnej

Książki są twoje na zawsze, nawet jeśli subskrypcja wygaśnie. Pobierz i przeczytaj je na dowolnym urządzeniu.

Rosnący rabat
na cały katalog
-10%
od pierwszego miesiąca
-20%
od trzeciego miesiąca
-30%
od szóstego miesiąca
Personalizowane oferty i promocje
Wsparcie priorytetowe

Pytania i odpowiedzi

Czym jest usługa Litres Klub i jakie korzyści oferuje?

LitRes Klub to dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą czytać więcej i płacić mniej. Z LitRes Klub otrzymasz:
 • Jeden ebook lub audiobook o wartości do 49,00 zł bez uwzględnienia zniżek z katalogu LitRes. Na stronach z dostępnymi książkami znajduje się przycisk "Kupić z LitRes Klub".
 • Dwie książki z katalogu specjalnego dla członków LitRes Klub, który jest aktualizowany co miesiąc. Wybór obejmuje książki różnych gatunków, od kryminałów i fantastyki po literaturę faktu i klasykę;
 • Akumulacyjny system rabatów dla członków LitRes Klub. Zniżka zależy od długości korzystania z LitRes Klub: od pierwszego miesiąca zniżka wynosi 10%, od trzeciego miesiąca 20%, a od szóstego miesiąca 30%;
 • Dostęp do książek pozostaje nawet po wygaśnięciu LitRes Klub.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego na LitRes Klub?

 1. Zarejestruj się lub zaloguj się na stronie LitRes podając swój login użytkownika i hasło. Upewnij się, że nie masz już aktywnego LitRes Klub.
 2. W menu kliknij na "Kod promocyjny". Na stronie, która się otworzy, wprowadź kod, który otrzymałeś i kliknij "Aktywuj".
 3. Po aktywacji kodu zniżka zostanie zastosowana automatycznie, a Ty zostaniesz przeniesiony na stronę LitRes Klub, gdzie zobaczysz cenę ze zniżką.

Ile kosztuje LitRes Klub?

LitRes Klub na miesiąc kosztuje 34,99 zł, ale polecamy zakup na kilka miesięcy razem. Na trzy miesiące z 8% zniżką za 94,99 zł zamiast 105 zł, lub na sześć miesięcy z 14% zniżką za 179,99 zł zamiast 210 zł.

Na stronie LitRes Klub możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada, klikając na link "Wszystkie taryfy".

Jakie są korzyści z LitRes Klub?

Oszczędzanie na książkach z LitRes Klub polega na tym, że w ramach abonamentu można kupić jedną książkę do 49,99 zł z katalogu, dwie książki o wartości 15 - 20 zł z kolekcji specjalnej.

W LitRes Klub ten sam zestaw książek otrzymasz już za 20 zł miesięcznie, a nawet taniej, jeśli wykupisz jednorazowo półroczny abonament.

Posiadacze LitRes Klubu mogą również kupować książki z rabatem do 30%.

Gdzie i jak długo dostępne są książki z LitRes Klub?

Książki pobrane przez LitRes Klub są traktowane jako zakupione. Znajdziesz je w sekcji Moje książki na stronie internetowej.

Można czytać i słuchać gdziekolwiek - na przykład online na stronie internetowej, albo pobrać w wybranym formacie i wgrać do dowolnej wygodnej aplikacji lub czytnika.

Czy mogę zmienić metodę płatności lub wyłączyć przedłużenie LitRes Klub?

Przy zakupie LitRes Klub domyślnie włączona jest opcja automatycznego przedłużania. W każdej chwili możesz zmienić metodę płatności lub wyłączyć automatyczne przedłużanie subskrypcji w panelu użytkownika.

LitRes Klub będzie ważny do końca opłaconego okresu, a następnie wygaśnie. Proszę pamiętać, że po wyłączeniu LitRes Klubu, zgromadzona zniżka zostanie usunięta i przy następnym połączeniu rozpocznie się na nowo t.z.od minimalnego poziomu 10%

Jak sprawdzić, które książki z katalogu są dostępne w LitRes Klub?

Wszystkie książki w katalogu LitRes, które spełniają warunki LitRes Klub posiadają przycisk "Kupić z LitRes Klub". Każda z książek oznaczona tym przyciskiem będzie dostępna dla Ciebie po dołączeniu do LitRes Klub.

Wybieraj książki z sekcji Ulubione, Nowe książki, Popularne i innych.

Niestety, niektóre książki poniżej 49,99 zl nie są jeszcze dostępne w LitRes Klubie z powodu specjalnych umów z ich właścicielami.

Jak działa zniżka oszczędnościowa LitRes Klub?

Zniżka rośnie wraz z czasem korzystania z LitRes Klub:

- 10% od 1 miesiąca;

- 20% od 3 miesiąca;

- 30% od 6 miesiąca.

Uwaga: warunek zwiększenia zniżki jest nieprzerwane korzystanie z LitRes Klub. Zaleca się włączenie autoprzedłużania lub jednorazowe wykupienie członkostwa w LitRes Klub na 6 miesięcy, aby otrzymać 30% zniżki.

Czy posiadając LitRes Klub mogę w dalszym ciągu kupować książki na Litres.pl?

LitRes Klub jest świetny dla wszystkich, którzy dużo czytają! Oprócz książek dostępnych w LitRes Klub, można również kupić książki z katalogu LitRes z coraz większym rabatem. Im dłużej korzystasz z LitRes Klub, tym większy będzie rabat: od 1 miesiąca - 10%, od 3 miesiąca - 20%, od 6 miesiąca - 30%.