Zwilczona

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zwilczona
Zwilczona
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,40  57,12 
Audio
Zwilczona
Audiobook
Czyta Magdalena Emilianowicz
39,90 
Szczegóły
Opis książki

„Zwilczona”, Adrianna Trzepiota

Jaśmina mieszka na mazurskiej prowincji. To do niej należy dbanie o ciepło domowego ogniska, pielęgnowanie ogrodu, opieka nad córką i gospodarstwem domowym.

I to właśnie ONA zdaje sobie sprawę, że w imię świętego spokoju przymyka oczy na wszystko… na alkohol, który coraz częściej pojawia się w domu, na wulgarne odzywki męża, których udaje, że nie słyszy, na własną lekkomyślność, na coraz więcej obowiązków, które wykonuje z pedantyczną dokładnością.

Aż pewnego dnia, spotyka na swojej drodze szarą wilczycę, w której oczach dostrzega blask wolności i siły. Zwierzę, jak niestrudzony zwiadowca, chce ostrzec ją przed tym, co może przynieść życie.

Kim jest napotkana wilczyca? Leśnym zwierzęciem, intuicją, życiowym drogowskazem, snem, a może wewnętrznymi pragnieniami, które Jaśmina przez tyle lat swojego poukładanego życia spychała na dalszy plan?

Czy kobieta odzyska swoją siłę i moc? W jaką podróż przyjdzie jej wyruszyć, żeby na nowo poukładać w sobie to, co najważniejsze?

Powieść jest przepojona zapachami ziół, podszeptami intuicji, tajemnicami skrytymi na kartach starych ksiąg, mazurską magię, płomienną miłością, a nawet czarami i magią.

Kim jest Zwilczona? Tobą. Kobietą walczącą w imię miłości o samą siebie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 30 września 2020
Adrianna Trzepiota "Zwilczona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zwilczona
Audiobook
Czyta Magdalena Emilianowicz
39,90 
Linda Kopera
29 listopada 2020

Lektura «Zwilczona» zapewniła mi doskonałą czytelniczą rozrywkę. Bardzo polubiłam główną bohaterkę – Jaśminę, która wiedzie spokojne życie u boku córeczki i męża na Mazurach. Jednak w pewnej chwili jej życie zmienia się o 180 stopni. Jej mąż po wypadku wylewa na żonę wszystkie frustracje, a w Jaśminie budzi się niespodziewanie jej drugie, nieujarzmione Ja… Pojawiają się fantastyczne wątki które zgrabnie rezonują z fabułą. Autorka przepięknie odwzorowała piękno Mazur, aż zapragnęłam sama je odwiedzić. Podsumowując – świetna książka, gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę