Niebezpieczna kochankaTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Niebezpieczna kochanka
Niebezpieczna kochanka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 29,94  23,95 
Niebezpieczna kochanka
Niebezpieczna kochanka
Audiobook
Czyta Elżbieta Kijowska
19,95  15,76 
Szczegóły
Opis książki

Akcja toczy się w Warszawie i okolicach w dwudziestoleciu mięa Orzelska systematycznie podtruwa swojego męża. Kiedy jest on już obłożnie chory , hrabina wraz ze swoim kochankiem fałszują testament hrabiego planując go zabić.O intrydze przypadkowo dowiaduje się początkujący malarz i próbuje zapobiec morderstwu.

"Straciłem honor, stoczyłem się w błoto… A teraz… wpajałaś we mni przekonanie, że to tylko o parę dawek narkotyku chodzi, a tymczasem, wciąż stosując proszki, musisz sproawdzić śmierć. I ja ci w tym pomagam! Staję sę mimo woli mordercą! Nie, świadomym zbrodniarzem, bo wiem przecież, do czego dążysz… Łudziłaś mnie dawniej, że pragniesz tylko wydostać jakiś podpis męża, później zię z nim rozejdziesz, a my złączymy się na zawsze. Obeznie w to nie wierze. Nie wierzę… zabijesz go, a mnie, narzędzie, które przestało już być użyteczne, porzucisz… Co dalej? A najstraszliwsze w tej całej tragedii, że czuję, iż staczam się w przepaść, a nie umiem zatrzymać się w pół drogi…O, bo jeszcze kilka twych czułych słówek, a dam ci truciznę! Dam! A ty mi za nią zapłacisz, niczym kurtyzana, pieszczotą. A później roześmiejesz się, żem taki słaby, i zapomnisz o moim istnieniu …"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
Stanisław Wotowski "Niebezpieczna kochanka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Niebezpieczna kochanka
Audiobook
Czyta Elżbieta Kijowska
19,95  15,76 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę