Lisia dolina

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Lisia dolina
Lisia dolina
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 61  48,80 
Lisia dolina
Lisia dolina
Audiobook
29 
Szczegóły
Opis książki

"Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad. Matthew jest przekonany, że Vanessa nie odeszła z własnej woli. Porywacz, wielokrotnie skazany kryminalista Ryan Lee, zanim jeszcze zacznie domagać się okupu, zostaje aresztowany za udział w bójce. Ryan nie ma odwagi wyjawić prawdy nawet swemu adwokatowi, choć wie, jak okrutny los czeka porwaną Vanessę. Prawie trzy lata później scenariusz się powtarza. W tajemniczych okolicznościach przepada bez śladu kobieta, policja jest bezradna. Nadal bowiem nikt nie wie, co takiego uczynił wówczas Ryan, który został tymczasem wypuszczony na wolność…

„Po raz kolejny Charlotte Link stworzyła powieść przyprawiającą o gęsią skórkę, w której nie brak ani przekonywająco nakreślonych charakterów ani precyzyjne skonstruowanej intrygi”.

Focus 

„Kryminały Charlotte Link, najpopularniejszej współczesnej niemieckiej pisarki, aż iskrzą od napięcia. Nie są to książki dla czytelników o słabych nerwach"".

NDR Kultur (Norddeutscher Rundfunk Kultura)"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2013
  • Rozmiar: 520 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-7508-954-7
  • Tłumacz: Dariusz Guzik
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
Charlotte Link "Lisia dolina" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Lisia dolina
Audiobook
29 
Wioletta Juszczak
30 sierpnia 2021

Niektórzy twierdzą, że Charlotte Link to nowa królowa kryminału, inni zaś, że to kobiece książki obyczajowe ze słabymi wątkami kryminalnymi. Ja zdecydowanie zaliczam się do tej pierwszej grupy:) ,,Lisia dolina” wciągnęła mnie tak samo jak poprzednie pozycje autorki. Szkoda tylko, że będę teraz musiała czekać na premierę nowej książki Link.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę