Cherub

Tekst
Z serii: Igor Brudny #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Cherub
Cherub
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,98  59,98 
Audio
Cherub
Audiobook
Czyta Wojciech Żołądkowicz
39,99 
Szczegóły
Opis książki

Przeszłość upomni się o niego po raz ostatni.

Zielonogórskie lato przerywa kolejna zbrodnia. Prokurator Brunon Kotelski zostaje bestialsko okaleczony i zamordowany. W tym samym czasie komisarz Igor Brudny otrzymuje pamiątkę z przeszłości.

Pod nieobecność emerytowanego inspektora Romualda Czarneckiego sprawę przejmuje prokurator Arleta Winnicka. Zainscenizowane miejsce zbrodni, wybór ofiary i brak śladów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Morderca jest brutalny, nieprzewidywalny i świetnie panuje nad sytuacją. Bardzo szybko daje śledczym do zrozumienia, że żadne z nich nie może czuć się bezpieczne. Szykuje się najtrudniejsza sprawa w ich karierze.

Brudny, zdeterminowany, by uratować przyjaciół i raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą, podejmuje wyzwanie. Finałowy pojedynek dopiero się rozpoczyna.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 listopada 2020
  • Rozmiar: 390 str. 2 ilustracje
Przemysław Piotrowski "Cherub" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Cherub
Audiobook
Czyta Wojciech Żołądkowicz
39,99 
Książka należy do serii
«Igor Brudny»
Piętno
Sfora
Cherub
-5%
dana1
14 listopada 2020

3 część o komisarzu Brudnym, trzyma w napięciu jak jej poprzedniczki!

Akcja, wartka, nietuzinkowa, trzymająca w napięciu do końca. serdecznie polecam.

Róża Leszczynska
18 stycznia

Ależ ja czekałam na ten tom! Wciągnęło mnie od pierwszej do ostatniej strony. Mam nadzieję, że to jednak nie koniec przygód Igora Brudnego. Wydawało mi się że po «Piętnie» i «Sforze» nie da się już opisać i rozwinąć tej historii lepiej. Kolejny raz poprzeczka była bardzo wysoko postawiona przez samego autora. Moim skromnym zdaniem ponownie sprostał wyzwaniu, a tym bardziej zaskoczył zakończeniem. Przygotujcie się na lekturę pełną emocji! Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia pozycja autora i z niecierpliwością wypatruję kolejnej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę