Śmierć na Zanzibarze

Audio
Z serii: Śledztwa Magdy #3
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Kryminalne wakacje w tropikach! Magda, sympatyczna pani weterynarz, wyjeżdża na urlop na Zanzibar. W tym czasie jej przyjaciel, komisarz Sikora, rozpoczyna w Polsce dochodzenie w sprawie zabójstwa. Kiedy Magda – za pośrednictwem Skype’a – zaczyna wtykać nos w śledztwo, zirytowany Sikora każe jej znaleźć sobie własnego trupa. Więc… Magda go znajduje. Nie wie, że próba odpowiedzi na pytanie, kto zabił, sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

Katarzyna Gacek – pisarka i autorka scenariuszy, z wykształcenia psycholog. Autorka między innymi takich bestsellerów, jak «„W jak morderstwo“» i «„Zemsta ze skutkiem śmiertelnym“», oraz cyklu powieści dla dzieci «„Supercepcja“». Na podstawie jej książki powstał film «„W jak morderstwo“».

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
16 lipca 2021
Czas trwania:
9 godz. 09 min 29 sek.
ISBN:
9789179958992
Lektor:
Izabela Bukowska
Wydawca:
Lind & Co
Prawa autorskie:
Lind & Co
Katarzyna Gacek "Śmierć na Zanzibarze" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«Śledztwa Magdy»
W jak morderstwo
Zemsta ze skutkiem śmiertelnym
Śmierć na Zanzibarze
-5%

Отзывы 1

Сначала популярные
Ludmiła Nowaczyk

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Świetnie odmalowany klimat wyspy i wakacji pozwala na chwilę zapomnieć o codzienności. Dowcipny język ułatwia czytanie tej uroczej książki. Powieść «Śmierć na Zanzibarze» może umilić czas w podróży lub na urlopie. W pochmurny dzień również przyjemnie się przenieść w klimat tropików, gdzie spośród drzew zerka na czytelnika bush baby – urocze galago. Nie powiem, żeby lektura trzymała mnie w napięciu, lecz powodowała lekki uśmiech. Polecam :-)

Оставьте отзыв