Córka czarownicy

Audio
Z serii: Czarownica #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Mroczny sekret, który położył się cieniem na jej życiu. Małgosia, już jako dorosła kobieta, przyjeżdża na wakacje do swoich przybranych rodziców. Nawet nie przypuszcza, że pobyt u nich będzie również powrotem do smutnych i przykrych wydarzeń z dzieciństwa. Przeszłości nie da się wymazać ani zamknąć jej na klucz i Małgosia ponownie będzie musiała się z nią zmierzyć. Odnajdzie w niej pewien mroczny sekret, który położył się cieniem na jej życiu i tylko od będzie zależeć, czy potrafi sobie z nim poradzić…


Powieść wciągająca i “czarująca” od pierwszej strony. Mamy morderstwo, tajemnice, niewyjaśnione sprawy z przeszłości, a chwilami nawet nastrój grozy. Dostajemy też dużą dawkę ciepła, miłości, życzliwości, mądrości, wzruszeń i humoru. Wspaniała, wciągająca, magiczna powieść. (Grażyna Strumiłowska, Książka zamiast kwiatka)


Córkę czarownicy, pochłonęłam dosłownie w trzy wieczory… Polecam nie tylko osobom preferującym współczesną powieść obyczajową. Znajdziecie w niej sporo bardzo ciekawych wątków, począwszy od psychologicznego, a skończywszy na kryminalnym. Ta lektura jest jak magnes – przyciąga i nie chce puścić! (Ewa Formella Książki Idy)

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
08 września 2021
Czas trwania:
7 godz. 11 min 51 sek.
ISBN:
9789179958978
Lektorzy:
Marta Markowicz, Wojciech Stagenalski
Prawa autorskie:
Lind & Co
Anna Klejzerowicz "Córka czarownicy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв