Kochany

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Caitlin i Caleb wyruszają we wspólną misję odnalezienia jedynego przedmiotu, który może zapobiec nadchodącej wojnie między wampirami a ludźmi: Zaginionego Miecza. Pojawią się jednak poważne wątpliwości co do tego, czy przedmiot wampirzego kultu, w ogóle istnieje. By dowiedzieć się tego, muszą najpierw poznać historię pochodzenia Caitlin. Czy rzeczywiście jest Wybrana? Poszukiwania zaczynają od ojca Caitlin. Kim był? Dlaczego ją porzucił? W miarę odkrywania tajemnicy, poznają coraz więcej szokujących faktów, na temat tego, kim dziewczyna jest. Nie tylko oni szukają jednak legendarnego miecza. W ślad za Caitlin i Calebem wyruszyli przedstawiciele rodu Blacktide Coven. Co gorsza, młodszy brat Caitlin, Sam, obsesyjnie pragnie odnaleźć ojca. Wkrótce chłopak znajdzie się w samym środku wojny wampirów. Czy uda mu się przeszkodzić im w poszukiwaniach? Caitlin i Caleb udadzą się w podróż śladami historycznych miejsc – z Hudson Valley, do Salem, serca zabytkowego Bostonu – gdzie kiedyś wieszano czarownice na wzgórzu Boston Common. Dlaczego te miejsca mają takie znaczenie dla rasy wampirów? I co mają wspólnego z przodkami Caitlin i z tym, czym teraz się staje? Nie jest jednak pewne, czy ich misja zostanie wykonana. Wzajemna miłość Caitlin i Caleba rozkwita. A ich zakazany romans może zniweczyć wszystkie ich plany…Książki # 3 – #11 serii Wampirze Dzienniki są już dostępne! KOCHANY, druga książka z serii Wampirze Dzienniki, jest równie dobra, jak część pierwsza, PRZEMIENIONA. Trzymająca w napięciu powieść, przepełniona akcją, romansem i przygodą. Ta książka sprawi, że zapragniesz przeczytać kolejne dzieła Morgan Rice. Jeśli podobała ci się pierwsza część serii, koniecznie sięgnij po KOCHANEGO. Ta książka może być traktowana, jako kolejny odcinek, ale Rice postarała się, by czytelnik nie musiał znać pierwszej części, by móc w pełni cieszyć się KOCHANYM – Vampirebooksite. comCała seria Wampirzych Dzienników miała rewelacyjną fabułę, a od KOCHANEGO wprost nie sposób się oderwać. Zakończenie jest tak ekscytujące, że natychmiast zapragniesz sięgnąć po kolejną książkę, żeby zobaczyć, co będzie dalej. Jak widać, ta książka jest prawdziwą perełką w serii i zasługuje na solidną 5. – The Dallas ExaminerW KOCHANYM, Morgan Rice po raz kolejny udowadnia, jak wyjątkowo utalentowaną jest pisarką.. Wciągająca i zabawna, ta część podobała mi się jeszcze bardziej, niż poprzednia. Już nie mogę się doczekać kolejnej. – The Romance Reviews

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
10 września 2019
Rozmiar:
180 str. 2 ilustracje
ISBN:
9781632912220
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Morgan Rice "Kochany " — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wampirzych Dzienników»
Upragniona
Zdradzona
Przemieniona
-5%

Отзывы 1

Сначала популярные
Nina Kozlik

Drugi tom cyklu «Wampirze dzienniki» i kolejna świetna książka od Morgana Rice. Jeśli podobała Ci się część pierwsza bez wahania sięgaj po drugą, nie zawiedziesz się! Rice utrzymuje charakterystyczny dla serii, fantastyczny klimat i rozwija wątek główny o kolejne postacie i historie z przeszłości. Polecam całą serię!

Оставьте отзыв