Black notice: część 2

Audio
Black Notice
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Black notice: część 2
Black notice: część 2
E-book
4,99 
Szczegóły
Opis książki

Aby określić tożsamość znalezionych w Norwegii zwłok w skafandrze do nurkowania, policja decyduje się nadać komunikat przez Interpol – tak zwany black notice. Jednocześnie to morderstwo zostaje połączone z tym w porcie Dragør, gdyż obie ofiary zostały poddane identycznemu zabiegowi chirurgicznemu.

Gdy przypadkowy biegacz odnajduje w leśnym jeziorze, w pobliżu Holte, martwą kobietę z takim samym nacięciem, staje się jasne, że policja ma do czynienia z nordyckim seryjnym przestępcą. Wyłowionej kobiecie cudem udaje się przeżyć, ale jest mocno wychłodzona i w śpiączce, dlatego śledczy z wydziału zabójstw, Felix Jørgensen, musi poczekać z jej przesłuchaniem. Gdy w końcu zostaje wybudzona, opisuje swojego oprawcę jednym, niezrozumiałym słowem.

Wkrótce, w odpowiedzi na rozesłany black notice, pojawia się kolejne zgłoszenie – z Holandii. Szczególny rodzaj chipu wszytego w znaleziony skafander pozwala ustalić, że strój został zakupiony w sklepie w Calais, we Francji.

Black notice jest powieścią kryminalną składającą się z pięciu rozdziałów. Historia została częściowo oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788726289565
  • Tłumacz: Agata Makowiecka
  • Lektor: Maciej Szklarz
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Lotte Petri "Black notice: część 2" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Black notice: część 2
E-book
4,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę