Piter. Bitwa bliźniakówTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Okrutna przeszłość Ubera ciągnie się za nim niczym krwawy ślad z rozprutego brzucha. Ten czerwony skinhead nie zawsze był dobry i zdecydowanie nie zawsze sprawiedliwy. Teraz nieustannie spłaca swoje długi.

Dziesięć lat przed wojną wegańską przypadkowo trafił na stację Obwodny Kanał, terroryzowaną przez smoka oraz służących mu ludzi.

Kiedy nastaje wojna wegańska – czas wielkiego przelewu krwi – a na tyłach imperium wybucha bunt niewolników, Uber zbiera oddział zabijaków i zbirów. Tylko tak zyska cień szansy na uratowanie stacji Obuchowo.

Problem w tym, że smok być może wciąż żyje.I to w nim.

Cyniczny szumowina i popaprany anioł. Człowiek, który swoje przezwisko nosi dumnie jak sztandar. Uber. Już dziesięć lat czekamy na zakończenie tej historii, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Nowa powieść Szymuna Wroczka ujawni o Uberze wszystko… no, może prawie. Jego droga wydaje się nie mieć końca, a „Bitwa bliźniaków” wcale nie jest kropką na końcu zdania – lecz spektakularnym przecinkiem! – Dmitry Glukhovsky

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 lipca 2020
  • ISBN: 9788366575189
  • Tłumacz: Patrycja Zarawska
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Szymun Wroczek "Piter. Bitwa bliźniaków" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uniwersum Metro 2035»
Czerwony wariant
Riese
Piter. Bitwa bliźniaków
-5%
Lubomir Balcerzak
27 października 2020

Kiedy dotarła do mnie informacja o nowej książce Wroczka i to osadzona w Petersburgu, wiedziałem, że czeka mnie świetna lektura. I nie myliłem się, bo «Piter. Bitwa bliźniaków» czyta się dosłownie jednym tchem. Post-apokaliptyczna wizja przyszłości, świetny główny bohater i miasto, które kocham. Nic dodać nic ująć, to trzeba przeczytać! Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę