Mordestwa Obcych

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Deborah Rabinowitz jest agentem literackim. Podróżuje do obcych światów za pomocą wirtualnej rzeczywistości i sprzedaje prawa autorskie książek z Ziemi w celu opublikowania ich na innych planetach. Ale gdy jeden z mieszkańców obcego świata zostaje zamordowany na jej oczach, nie może powstrzymać się od zaangażowania się i rozwiązywania sprawy morderstwa. Następnie, gdy jej stary przyjaciel zostaje oskarżony o morderstwo na innym świecie, Deborah musi rozwikłać także ten przypadek.

Chociaż podróże fizyczne pomiędzy gwiazdami są niemożliwe ze względu na ogromne odległości ich dzielące, komunikacja jest natychmiastowa. Istnieje kilka różnych sposobów, aby odwiedzić obce światy: wirtuując (używając wirtualnej rzeczywistości do projekcji obrazów) lub teleprezentując się (korzystając z teleprezentacji do sterowania ciał robotów na innej planecie). Jest nawet możliwym prowadzenie w ten sposób handlu, licencjonowanie praw do książek, dzieł sztuki, wynalazków i innej własności intelektualnej. Deborah Rabinowitz jest agentem literackim. Wirtuuje do obcych światów i sprzedaje prawa autorskie do książek powstałych na Ziemi. Ale gdy jeden z mieszkańców obcego świata zostaje zamordowany na jej oczach, nie może powstrzymać się od zaangażowania się i rozwiązywania sprawy tego morderstwa. Następnie, gdy stary jej przyjaciel zostaje oskarżony o morderstwo na innym świecie, Deborah staje się jego prawnikiem i broni swojego przyjaciela przed kangurzym sądem, rozwiązując także zagadkę tej zbrodni.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
17 stycznia 2019
Rozmiar:
120 str.
ISBN:
9788885356849
Tłumacz:
Klys Anna
Prawa autorskie:
Tektime S.r.l.s.
Spis treści
Stephen Goldin "Mordestwa Obcych" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
egorovke89

Książka mi się bardzo podobała. Polecę go do czytania wszystkim moim przyjaciołom i znajomym. Chciałbym, żeby ta książka została nakręcona, ponieważ ciekawie jest poznać wizję tej opowieści oczami dyrektora.

Оставьте отзыв