Koszmary zasną ostatnieTekst

Z serii: Marek Bener #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Koszmary zasną ostatnie
Koszmary zasną ostatnie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,80  53,44 
Koszmary zasną ostatnie
Koszmary zasną ostatnie
Koszmary zasną ostatnie
Audiobook
Czyta Jacek Mikołajczak
36,90 
Szczegóły
Opis książki

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Robert Małecki "Koszmary zasną ostatnie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Koszmary zasną ostatnie
Audiobook
Czyta Jacek Mikołajczak
36,90 
Książka należy do serii
«Marek Bener»
Najgorsze dopiero nadejdzie
Porzuć swój strach
Koszmary zasną ostatnie
-5%
Dawid Zarzycki
08 maja 2020

Z niecierpliwością czekałem na ostatni tom o Marku Benerze, redaktorze toruńskich gazet. W tej części mężczyzna znowu angażuje się w śledztwo w sprawie zaginięć. W porównaniu do poprzednich książek akcja niespodziewanie przyspieszyła, dużo bliżej poznajemy też głównego bohatera. Moim zdaniem jest to najlepsza ze wszystkich części. Co prawda nie trzeba czytać pozostałych aby się zorientować w fabule, ale i tak warto, bo są rewelacyjne. Szkoda ogromna że to już ostatnia część, będzie mi brakować tego dreszczyku emocji, choć zakończenie trylogii było rewelacyjne i stanowi świetne zwieńczenie wszystkich rozpoczętych wcześniej wątków. Mam tez nieodpartą ochotę zobaczyć Toruń, w którym nigdy nie byłem! Na pewno jeszcze wrócę do tego cyklu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę