Tao w praktyce

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak działa Tao? Czy we współczesnym chaosie, odczuwanym przez wszystkie pięć zmysłów, można odnaleźć rozsądek? Jakie wiadomości od Tao dostajesz? Co może pomóc Ci wrócić do naturalnego stanu dobrego samopoczucia i szczęścia? Co mówi Ci Twoje ciało, praca, związek czy finanse? Ta publikacja jest połączeniem ponadczasowych prawd i współczesnej mądrości. Autor zastosował oryginalny i wciągający sposób uwspółcześnienia starożytnych prawd. Używa krótkich historii, w których rozmawia z mistrzem Laozi i bezpośrednio wchodzi w interakcję z mędrcem, aby przybliżyć problemy współczesnego człowieka i pokazać najprostsze rozwiązania. Tao na współczesne problemy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2019
  • ISBN: 978-83-8171-214-9
  • Wydawca: Studio Astropsychologii
  • Spis treści
Alan Cohen "Tao w praktyce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Prot Palubicki
17 sierpnia 2020

Książka «Tao w praktyce» autorstwa Alana Cohena to nietuzinkowy przewodnik po uwspółcześnionej wersji starożytnej filozofii tao, która bazuje na balansie między człowiekiem i naturą oraz powrocie do prostego stylu życia. Autor podpowiada jak odpowiednio słuchać siebie oraz odczytywać znaki jakie daje nam nasze ciało na drodze do zdrowia. Daje proste wskazówki i podpowiedzi, które są dostępne dla każdego. Można tutaj odnaleźć mnóstwo mądrości ponadczasowej, przedstawionej w przystępnej formie dialogu z mędrcem czy też różnych historyjek. Bardzo interesująca pozycja, zainteresowani tematem na pewno będą zadowoleni z lektury, wprowadza w spokojny nastrój i relaksuje. Gorąco polecam przeczytać. Książka warta czasu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę