Czarny sakrament

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka Czarny Sakrament[/i] zawiera: -wierny opis dziesięciu współczesnych, szokujących przypadków opętania, domów nawiedzonych przez demony i egzorcyzmów -opis pracy dwóch żyjących współcześnie i wciąż czynnych egzorcystów: kanonika Wiliama Lendruma – protestanta i ojca Ignacego Mc'Carthy'ego – katolika -szczegółowe omówienie historii egzorcyzmu od czasów starożytnych po współczesność -modlitwy używane przez egzorcystów

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
David M. Kiely "Czarny sakrament" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Świętosława Janulewicz
27 sierpnia 2020

Wspomnienie tej pozycji do teraz budzi we mnie przerażenie. «Czarny sakrament» porusza zagadnienia egzorcyzmów i złych demonów. Oczywiście każdy ma swoją opinię na temat opętań, jedni wierzą, drudzy obalają, jednak ja należę do tej pierwszej grupy, dlatego czytanie tej pozycji było dla mnie niezwykle ciekawe i wciągające. Wierzę w autentyczność opisywanych zdarzeń, które wywoływały ciarki na moich plecach. Świadectwa ludzi, którzy przeżyli zetknięcie z diabłem, brzmiące niemal jak fantastyka. A jednak to życie napisało ten przerażający scenariusz. Dla mnie jest to jedna z lepszych książek o tej tematyce jakie czytałam, choć tłumaczenie sprawiło, że wydaje momentami nieco zbyt prosta w odbiorze, ale nie uważam tego za minus. Książkę polecam, nawet sceptykom!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę