Zamek z piasku, który runąłTekst

Z serii: Millennium #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zamek z piasku, który runął
Zamek z piasku, który runął
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 84,89  67,91 
Zamek z piasku, który runął
Audio
Zamek z piasku, który runął
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,99 
Szczegóły
Opis książki

Trzecia i ostatnia część serii "Millennium" zaczyna się w miejscu, w którym kończy się Dziewczyna, która igrała z ogniem. Lisbeth Salander przeżywa próbę pogrzebania żywcem, jej kłopoty się jednak na tym nie kończą ...

Mikael Blomkvist odkrywa tajemniczą przeszłość Salander i rusza w pogoń za prawdą. Pisze tekst, który ma oczyścić nazwisko Salander, a przy okazji wywołać trzęsienie ziemi nie tylko w rządzie i służbach bezpieczeństwa, ale w całym kraju. Lisbeth Salander dostaje wreszcie szansę, na to, by pogodzić się z własną przeszłością.

Ostatnia część trylogii Stiega Larssona to najwyższej klasy thriller polityczny!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788375542646
  • Tłumacz: Alicja Rosenau
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Stieg Larsson "Zamek z piasku, który runął" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zamek z piasku, który runął
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,99 
Książka należy do serii
«Millennium»
Ta, która musi umrzeć
Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Dziewczyna, która igrała z ogniem
-5%
Marlena Borska
02 lipca 2020

"Polecam wszystkie 3 części sagi Millenium! Jest to bardzo wciągający kryminał, od którego po prostu nie można się oderwać. Dla mnie momentami książki były zbyt długie – szczególnie przy powiązaniach wydarzeń z polityką ale jest to do przejścia.

Co do trzeciej książki – podobała mi się najbardziej z wszystkich. Były wprawdzie fragmenty, które nie przypadły mi do gustu, głównie opisy dotyczące wewnętrznych struktur Sapo i poszczególnych jej członków, troszkę nudnawe, ale całą reszta świetna. Cały czas się coś działo, wychodziły na jaw nowe fakty, a ostatnie 300 stron przeczytałam jednym tchem i z wypiekami na twarzy. Książka niesamowicie wciągająca, podobnie jak dwie poprzednie części trzyma w napięciu cały czas. Szkoda, że to ostatnia książka Larssona, ponieważ czytało się ją rewelacyjnie. Po przeczytaniu całej trylogii mam niedosyt i chciałabym jeszcze i jeszcze… :) "

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę