3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kraina baśni jest dla wszystkich

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przeczytajcie opowieść o króliku, który urodził się z trzema uszami i który wykorzystuje swoją odmienność i wyjątkowość, by uratować las. Poznajcie niezwykłą historię znalezionego w lesie przez staruszków Żelaznego Laciego. Posłuchajcie o Calineczce, która choć jest maciupeńka, ma niezwykłą siłę, by zmierzyć się z życiem. I nie zapomnijcie o adoptowanym Batbajánie, który jak Kopciuszek, na balu poznaje swoją miłość.

Ta książka skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają trudności ze znalezieniem swojego miejsca w świecie. Każda z baśni pokazuje, nie tylko to, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, ale przede wszystkim jak kolorowe i różnorodne może być życie.


„Kraina baśni jest dla wszystkich” to dowód na to, że legendy, baśniowe motywy i odwieczne przypowieści są wciąż żywe. Rozwijają się, zmieniają, adaptują do naszych czasów, a w ich klasycznych przesłaniach z łatwością odnajdujemy odbicie współczesnych problemów. Ten zbiór bajek to skarbnica urzekających, mądrych, niekiedy przewrotnych opowieści, które młodym czytelnikom objaśniają piękno i różnorodność świata, natomiast starszym… otwierają oczy.

Marcin Szczygielski

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 grudnia 2021
  • ISBN: 978-83-67075-11-4
  • Redaktor: Boldizsár Nagy
  • Wydawca: Wydawnictwo Krytyki Politycznej
  • Spis treści
Opracowanie zbiorowe "Kraina baśni jest dla wszystkich" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę