Życie na wynos

Audio
Z serii: Emilia Przecinek #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Życie na wynos
Życie na wynos
E-book
26,40 
Szczegóły
Opis książki

Do niedawna serdecznie się nienawidziły, i mimo zawieszenia broni – kłótnie pozostały trwałym elementem ich życia.

Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo, albo popełnić morderstwo. Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni, których spotyka, absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.

Pech chce, że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku, zaczyna obserwować sąsiadów, co okazuje się zajęciem na pełen etat, a nawet dwa, gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno, niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach, ani skłonna do awantur żona, ani leżący w piwnicy trup, którego znajduje Emilia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-8194-617-9
  • Lektor: Mirella Rogoza-Biel
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Olga Rudnicka "Życie na wynos" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Życie na wynos
E-book
26,40 
Hedwiga Sowada
29 listopada 2020

Historia lekka i zabawna, pełna śmiesznych zdarzeń i słownych potyczek, czyli to, co lubię najbardziej :) Polecam zacząć od pierwszej części, żeby móc lepiej odebrać książkę. Obie są warte każdej poświęconej im minuty! Ja po książki Olgi Rudnickiej sięgam z zamkniętymi oczami i zawsze jest to ogromna przyjemność i świetna zabawa :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę