3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kłamstewka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Kłamstewka
Kłamstewka
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 77,40  61,92 
Audio
Kłamstewka
Audiobook
Czyta Magdalena Schejbal
39,90 
Szczegóły
Opis książki

I choć trudno w to uwierzyć, ta historia po części wydarzyła się naprawdę.

Jeśli myślisz, że wiesz wszystko o swoim ukochanym, rodzinie czy przyjaciołach, to bardzo się mylisz. Każdy z nich skrywa jakąś tajemnicę. Lecz gdy sekrety innych zaczynają wpływać na twój los, zastanów się, z kim się zadajesz.

Pola ma wrażenie, że jest wyjątkową szczęściarą, bo zdaje się, że wszystko zaczęło jej się układać: osiągnęła sukces, ma pracę w której się spełnia, kochającą mamę i właśnie szczęśliwie zakochała się w mężczyźnie, który sprawia wrażenie idealnego.

I gdy już lepiej być nie może, niespodziewanie okazuje się, że żyje wśród półprawd i niedomówień, że nikt z otaczających ją ludzi nie jest tym, za kogo się podaje. W dodatku ona też nie wie o sobie wszystkiego. A gdy wychodzi na jaw, że ktoś szczególnie bliski mógł stać się dla niej największym zagrożeniem, jej świat rozpada się jak domek z kart.

I znowu ten stan szoku – tylko Nina-Majewska Brown potrafi tak obrócić w pył życie swoich bohaterek, że aż trudno w to uwierzyć! Olga Kowalska z WielkiBuk.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 października 2020
Nina Majewska-Brown "Kłamstewka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Kłamstewka
Audiobook
Czyta Magdalena Schejbal
39,90 
Żaklina Skarbek
29 listopada 2020

"Kłamstewka" to moja pierwsza styczność z piórem Niny Majewskiej-Brown. Autorka bardzo realnie odwzorowała relacje międzyludzkie, autentyczne dialogi oraz bohaterowie nie pozbawienie wad. Sama fabuła także jest wciągająca i pomysłowo wymyślona, polubiłam się z główną bohaterką i byłam ciekawa jak potoczą się jej losy. Historia Poli pozwoliła mi zapomnieć o własnych problemach i zdać sobie sprawę, że nie jestem sama. Było to bardzo pozytywne pierwsze spotkanie i mam nadzieję na więcej! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę