Ofiara Broni

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

W OFIERZE BRONI (Księga 8 Kręgu Czarnoksiężnika) Thor uwięziony jest między potężnymi mocami dobra i zła, gdy Andronicus i Rafi używają wszelkiej czarnej magii, jaką dysponują, by podjąć próbę zmiażdżenia jego tożsamości i przejęcia władzy nad jego duszą. Pod ich zaklęciem Thor będzie musiał stoczyć walkę, jakiej jeszcze nigdy nie odbył, by spróbować wydostać się spod wpływu swego ojca i uwolnić się. Na to może być już jednak za późno. Gwendolyn wraz z Alistair, Steffenem i Abertholem zapuszcza się na wyprawę głęboko w Nibyświat, by odnaleźć Argona i uwolnić go z jego magicznego więzienia. Jest to jej ostatnia nadzieja na ocalenie Thora i Kręgu, lecz Nibyświat jest rozległy i zdradziecki i nawet samo odszukanie Argona może okazać się jedynie nieziszczonym snem. Reece przewodzi legionistom w niemal niemożliwej wyprawie, podczas której porwą się na coś, czego nikt przed nimi nie uczynił: zejdą w otchłań Kanionu, by odszukać i odzyskać utracony Miecz. Wkroczą do zupełnie innego świata, w którym roi się od potworów i egzotycznych ras – a wszyscy oni chcą zatrzymać Miecz przy sobie dla swych własnych celów. Romulus, uzbrojony w magiczną pelerynę, wciela w życie swój złowieszczy plan, by wkroczyć do Kręgu i zniszczyć Tarczę; Kendrick, Erec, Bronson i Godfrey walczą, by pokonać zdrajcę; Tirus i Luanda przekonują się, co znaczy być zdrajcami i służyć Andronicusowi; Mycoples próbuje wydostać się na wolność; a w ostatecznym, zaskakującym zwrocie akcji sekret Alistair zostaje w końcu ujawniony. Czy Thor stanie się na powrót sobą? Czy Gwendolyn odnajdzie Argona? Czy Reece odnajdzie Miecz? Czy plan Romulusa się powiedzie? Czy Kendrick, Erec, Bronson i Godfrey zwyciężą mimo niesprzyjających okoliczności? I czy Mycoples powróci? Czy też Krąg zostanie całkowicie i ostatecznie zniszczony? Odznaczająca się wyszukaną inscenizacją i charakteryzacją SZARŻA WALECZNYCH to epicka opowieść o przyjaciołach i kochankach, rywalach i zalotnikach, rycerzach i smokach, intrygach i politycznych machinacjach, o dorastaniu, o złamanych sercach, oszustwach, ambicji i zdradzie. To opowieść o honorze i odwadze, losie i przeznaczeniu, o magii. To fantazja wciągająca nas w świat, którego nigdy nie zapomnimy i który przemówi do wszystkich grup wiekowych i płci.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
09 września 2019
Rozmiar:
230 str. 6 ilustracji
ISBN:
9781632914088
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Morgan Rice "Ofiara Broni " — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kręgu Czarnoksiężnika»
Przysięga Braci
Potyczki Rycerzy
Wyprawa Bohaterów
-5%

Отзывы 1

Сначала популярные
Fabiola Gadomska

Kolejna przyjemna książka z tej serii. Przeczytałam już wszystkie, które do tej pory wyszły, ale szczególną uwagę chciałabym zwrócić właśnie na ósmą część. Fabuła jak zwykle jest wypełniony bitwami, magią oraz niezwykłymi krainami i stworzeniami, jest bardzo wciągająca. Podoba mi się styl pisania autora, opisy są dobre, myśli i uczucia dają dogłębny charakter rozwoju postaci, a akcja wiecznie się kręci. Aczkolwiek książki mogłyby być dłuższe. Po przeczytaniu zawsze mi mało ;) Uważam, że warto przeczytać tę serię, mimo tego, że jest naprawdę spora objętościowo. Nie ma co się zrażać, jest super!

Оставьте отзыв