Ponad

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Druga część losów Layli Rain – dziewczyny, która prowadzi zmarłe dusze i próbuje naprawić pękniętą konstrukcję zza ich życia. Kontynuacja jest pisana z dwóch perspektyw – Layli oraz Oliviera – chłopaka o niespotykanych, granatowych oczach. Dzięki temu dowiemy się, dlaczego musiał on podjąć decyzję o porzuceniu Layli i poznamy bliżej wszystkie jego rany z przeszłości. Nie znając pierwszej części, łatwo domyślimy się, co się wydarzyło i do czego to zaprowadziło naszych bohaterów.
W książce są opisane dwa światy – fantasy, ale i rzeczywistość. Żaden z nich nie jest łatwy. Zdawałoby się, że przewodzenie zmarłymi duszami jest dotkliwe, ale życie również. Bohaterka toczy walkę nie tylko z przeciwnikami, ale i sama ze sobą. Podobnie, jak jej przyjaciele. Podobnie, jak każdy z nas.


Motywem przewodnim opowieści jest czas. Do czego zdolny jest człowiek, który widzi tak bolesny obraz? Jakie kroki jest w stanie podjąć, aby przywrócić tą osobę do ram rzeczywistości? To mogłoby wydawać się niemożliwe, ale przecież jest mowa o niej. O wybranej. W tej odsłonie Layla zyskuje nowe zdolności i dzięki nim próbuje złamać zasady, próbując odzyskać życie, które przeminęło. Czas przemija nieubłaganie. A co, jeśli zatrzyma się na zawsze, albo odwróci bieg wydarzeń?
„Czas to Twój wybór. Decyduj ostrożnie.”


„Wybierz jeden kawałek. Żyj.”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 02 października 2021
  • ISBN: 978-83-957215-2-6
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Marta Grzybowska "Ponad" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę