DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu sięAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Porozmawiajmy o porozumiewaniu się
Ta książka nie jest poradnikiem psychologicznym, choć została napisana przez psycholożkę. Nie jest także instruktażem, z którego dowiecie się, jak żyć. Stanowi za to swoiste źródło inspiracji. Autorka, zainspirowana wyborem cytatów, od których gęsto w internecie, postawiła sobie za cel stworzyć połączenie między sobą i czytelnikiem, a potem dalej - między czytelnikiem i drugim człowiekiem. Każdy cytat otwiera konkretny temat, ważny w tej sferze naszego funkcjonowania, którą nazywa się społeczną. Inicjowane cytatami teksty są filozoficzno-psychologicznymi traktatami skoncentrowanymi na porozumiewaniu się.
Ta książka jest moim subiektywnym komentarzem do codzienności. Ten komentarz ma datę ważności, a zatem pewien limit słuszności. Być może stawiając w niej ostatnią kropkę, inaczej zobaczę, usłyszę i zrozumiem to, o czym tu do was napisałam. Jeśli tak właśnie się stanie, to napiszę do was jeszcze raz.

A wy tymczasem sobie dopowiadajcie swoje własne słowa do moich słów i do słów autorów tych mądrych cytatów. Przystawiajcie swoje myśli do moich; mierzcie, krójcie, przycinajcie na swoją miarę.
Autorka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 26 października 2020
  • ISBN: 978-83-283-5731-0
  • Lektor: Magdalena Trus-Urbańska
  • Wydawca: Sensus
Magdalena Trus-Urbańska "DoSłownie. Rzecz o porozumiewaniu się" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę