Krawiec

Tekst
Z serii: Złe Miasta #1
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Każde miasto skrywa jakieś zbrodnie. Do czasu.

Dziennikarka Alicja Rucka zbliża się do czterdziestki. Ma skłonność do natręctw, błyskotliwych porównań i przekraczania granic, a jej życie prywatne nie układa się najlepiej.

Gdy w zabytkowej kamienicy na poznańskim Łazarzu dochodzi do morderstwa, Rucka postanawia zaangażować się w nieoficjalne śledztwo w nadziei, że to pozwoli jej zapomnieć o osobistej tragedii. Sprawa nie jest łatwa, bo tropy są nieliczne i enigmatyczne. Na miejscu zbrodni obok okaleczonych zwłok starszej kobiety pozostawiono mnóstwo czarnych trójkątów. Kolejne poszlaki prowadzą dziennikarkę do zamkniętej społeczności katowickiego Nikiszowca, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje. Zwłaszcza że wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a na jaw wychodzą tajemnice sprzed lat…

Krawiec to niebanalna opowieść o przeszłości, która niespodziewanie wraca, o czasie, który nie przynosi ukojenia, i o miłości, która ocala, ale może też niszczyć. Książka otwiera serię ZŁE MIASTA, w której areną zbrodni stają się polskie metropolie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 czerwca 2021
  • ISBN: 9788327161291
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Magdalena Szydeł "Krawiec" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę