Saga czasu przemiany. Tom 2. Po drugiej stronie niebaAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Drugi tom „Sagi czasu przemiany” wrzuca nas w wir wydarzeń będących bezpośrednią kontynuacją historii opisanych w „Ósmym niebie”. Czy związek Łucji z Adamem przetrwa próbę? Co zrobią, gdy na ich drodze ponownie pojawi się Mikael? Czy Róża i Gabriel namieszają tak bardzo, jak we wszystkich poprzednich życiach? Jaki sekret nosi w sobie Marcin i kim jest jego bliźniak z równoległego świata? W tym tomie dowiemy się prawdy o Łucji i Adamie, poznamy historię ich miłości, która zachwyci nas ponad wszystko.

„Po drugiej stronie nieba” to wyjątkowa, magiczna opowieść o miłości i aniołach, a zarazem współczesne ujęcie tematu objawienia, osadzone w nurcie nowej duchowości. Czy wyjaśnią się wszystkie zagadki „Ósmego nieba” czy raczej pojawi się masa nowych pytań – o tym musicie przekonać się sami. Z pewnością drugi tom wciąga jeszcze bardziej niż pierwszy, a akcja nie zwalnia ani na moment.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 maja 2020
  • ISBN: 978-83-8194-391-8
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
Łucja Wilewska "Saga czasu przemiany. Tom 2. Po drugiej stronie nieba" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę