Cicha 5Tekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Cicha 5
Cicha 5
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 57,85  46,28 
Audio
Cicha 5
Audiobook
Czyta Jacek Dragun, Mirella Rogoza-Biel
29,95  23,66 
Szczegóły
Opis książki

Jest taka noc w roku, trochę cudowna, przynajmniej wyjątkowa. W każdym mieście, na każdej uliczce mieszkają zwyczajni bohaterowie codziennego życia. Zapraszamy na ulicę Cichą 5, możecie zajrzeć przez jej rozświetlone okna.Stare mieszkania kryją piękne historie. Świadectwa przemijających smutków, spełnionych marzeń, odnalezionych szczęść. Siedem mieszkań, siedem opowieści…Zdradzany senator Karenin i jego piękna żona, ekscentryczna babcia, która od czarnych garsonek woli różowe sukienki, przystojny rzeźbiarz, który pragnie odzyskać swoje dzieci, mężczyzna, który dostał drugą szansę.W każdym mieszkaniu pięknej starej kamienicy kryje się jakaś historia. Wszystkie opowieści spotykają się w Wigilię, na ulicy Cichej 5.Zapraszają najlepsze polskie autorki:Katarzyna Bonda, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Michalak, Krystyna Mirek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Katarzyna Michalak "Cicha 5" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Cicha 5
Audiobook
Czyta Jacek Dragun, Mirella Rogoza-Biel
29,95  23,66 
Anna Modrak
08 maja 2020

Bardzo pozytywna lektura, świetnie nastrajająca w okresie świątecznym. Oczywiście każde opowiadanie w zbiorze jest inne, z grubsza ujmując podobały mi się wszystkie, jednak najbardziej przypadł mi do gustu "Niebieski język'. Są to nie tylko historie świąteczne , ale o charakterze obyczajowym, przypominające najważniejsze wartości życiowe, które w tym wyjątkowym okresie świąt Bożego Narodzenia często lubimy sobie przypominać. Te siedem opowiadań łączy jedna wspólna kamienica, znajdująca się przy tytułowej ulicy Cichej. Urokliwe, lekkie i wzruszające opowiadania. Warto przeczytać. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę