Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte
Tekst
Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte
E-book
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie!

Poznajcie Joannę. To Bareja w spódnicy – w loży szyderców czuje się jak ryba w wodzie. Siedzi z tyłu, ale czujnym okiem skanuje każdą sferę życia. Wykpi, obśmieje, wścieknie się, sama niejedną gafę palnie, czasem zagra na nerwach, ale robi to z wdziękiem i polotem, jakich mało.

Joanna, główna bohaterka książki, sarkastycznie i bezkompromisowo opisuje otaczający świat. Śmiech jest jej niezbędny do życia jak powietrze, bez niego się dusi. W tym spektaklu groteski i absurdu główne role odgrywają: przyjaciele, mężu, dzieci potocznie zwane pędrakami, sąsiedzi, przypadkowi ludzie spotykani w samolocie, na ulicy, na wczasach czy w warzywniaku o dumnej nazwie „Akademia owoców i warzyw”.

To idealna lektura dla tych, co chcą sobie odpuścić. Dla tych, którzy mają dystans do siebie i do życia. Dla zmęczonych codziennością, którzy chcą się zanurzyć w świecie przygód pełnym groteski, absurdu i dobrego humoru.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2021
  • ISBN: 9788380326507
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Wielka Litera
  • Spis treści
Joanna Mokosa-Rykalska "Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte
E-book
34,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę