Dieta IFTekst

Post przerywany. Jedz przez 8 godzin, chudnij przez 16
Autor:JB Rives
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rewolucyjna metoda odchudzania, kompatybilna z innymi dietami Intermittent Fasting to idealny sposób na utratę wagi bez względu na to, jaki tryb życia prowadzisz i co ląduje na twoim talerzu Właśnie dokonałeś przełomowego wyboru – sięgnąłeś po książkę o IF, metodzie odżywiania, której podstawą jest post przerywany. Dzięki przeplataniu faz jedzenia i niejedzenia wreszcie zrzucisz zbędne kilogramy. Jak to możliwe? Posty są wpisane w nasz metabolizm. W stanie naturalnym nie tyjemy! Wystarczy posłużyć się tą wiedzą, by odzyskać zgrabną sylwetkę. Z książki dowiesz się między innymi: ● o przyczynach tycia; ● o najnowszych odkryciach na temat krótkotrwałego postu; ● o tym, jak zwiększyć stężenie hormonów spalających tłuszcz; ● o niewiarygodnych korzyściach diety IF dla zdrowia; ● o tym, jak wdrożyć IF, by cieszyć się dobrym samopoczuciem. Większość diet jest obliczona na szybki, ale krótkotrwały efekt. IF to program zmiany podejścia do odżywiania. Zapomnij o liczeniu kalorii i wylewaniu siódmych potów na siłowni. Skłoń organizm do czerpania energii ze swoich rezerw tłuszczowych. Czy jest coś prostszego niż patrzenie co jakiś czas na zegarek po to, by schudnąć?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788372298232
  • Tłumacz: Łukasz Musiał
  • Wydawca: Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)
  • Spis treści
JB Rives "Dieta IF" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Judyta Stodola
14 kwietnia 2020

Z dietą Intermittent Fasting spotkałam się już jakiś czas temu. Stosowałam ją przez miesiąc i nie tylko schudłam, ale i czułam się lepiej. Post przerywany opisywany w książce, to metoda bezpieczna i naturalna, nie tylko na zgubienie zbędnych kilogramów ale i na poprawę samopoczucia. Warto zapoznać się z treścią tej lektury, nawet jeśli nie planujemy zgubienia wagi. Temat ten jest bowiem niezwykle ciekawy i napisany w przystępny sposób. Auto obszernie wykłada założenia diety, wyczerpująco odpowiada na wiele nasuwających się pytań, wyjaśnia dlaczego dieta działa, od strony hormonalnej. Rewelacyjne jest także podejście samego autora, który podkreśla, że żadne restrykcje w diecie nie są wskazane i do wszystkiego należy podejść zdroworozsądkowo. To lubię! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę