Diabelska korona

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Aby uratować świat, Grayson Pierce musi zawrzeć pakt z diabłem. A przynajmniej ze swoim najbardziej zaciekłym wrogiem…


Ziemia na terenie waszyngtońskiego parku National Mall skrywa przerażający sekret. Przed laty grupa naukowców ukryła tam pewien obiekt. Zrobili to, by uratować ludzkość. Ale to, co kiedyś pogrzebano, może zostać odkopane... Świat nie ma pojęcia, z jak wielkim zagrożeniem przyjdzie mu się zmierzyć. Agenci z Sigma Force podejmują wyzwanie. Czy tym razem śmiertelna zagadka, której korzenie sięgają założenia słynnego Instytutu Smithsona, nie będzie dla nich zbyt trudna? Jaką cenę będzie musiał zapłacić Pierce za uratowanie świata?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-550-9
  • Redaktor: Maria Frąc
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
James Rollins "Diabelska korona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nadia Wyrzykowska
10 kwietnia 2020

Uwielbiam cykl «Sigma» już od pierwszych tomów, dlatego jak tylko zobaczyłam tom trzynasty zaczęłam planować wolne popołudnie. Kolejne spotkanie z Graysonem Piercem, agentem elitarnej jednostki wywiadowczej Sigmy Force, który wraz ze swoimi towarzyszami musi zmierzyć się z ukrytą bronią biologiczną. Sporym zaskoczeniem były dla mnie wątki polskie w książce, jak miło przeczytać o naszej ojczyźnie u amerykańskiego pisarza! Szanuję to, że przemycił do jednej ze swoich powieści skrawek swoich korzeni (pewnie wiedział cwany, że Polacy to docenią;) ). Duuużo akcji, ciężko się oderwać. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę