Wojownicy. Potęga trójki. Mroczna rzeka

Tekst
Z serii: Wojownicy #14
Z serii: Potęga trójki #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lwia Łapa, Ostrokrzewiasta Łapa i Sójcza Łapa, wnuki przywódcy klanu, Ognistej Gwiazdy, świetnie sobie radzą jako uczniowie Klanu Pioruna. Jednak ich nowe obowiązki przynoszą nowe niebezpieczeństwa, a każdy z młodych kotów stoi na krawędzi ciemności: płynącej z przeszłości, od klanów – i od nich samych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 20 lipca 2020
  • ISBN: 9788382030013
  • Tłumacz: Katarzyna Krawczyk
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Potęga trójki. Mroczna rzeka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wojownicy»
Wojownicy. Omen gwiazd. Przemijające echa
Wojownicy. Omen gwiazd. Czwarty uczeń
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
-5%
Książka należy do serii
«Potęga trójki»
Wojownicy. Potęga trójki. Zaćmienie
Wojownicy. Potęga trójki. Długie cienie
Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońca
-5%
Julia Bartosik
10 września 2020

“Mroczna rzeka” w niczym nie ustępuje poprzednim tomom wojowniczych przygód. Dzięki obrazowym opisom, w baśniowej i magicznej scenerii, łatwo jest zapomnieć o otaczającym nas świecie. Jest to doskonała ucieczka przed szarą rzeczywistością. «Mroczka rzeka» to doskonała powieść o rodzącej się przyjaźni pomiędzy poszczególnymi bohaterami. Autorka rewelacyjnie ukazała tutaj narastający konflikt pomiędzy klanami. Byłam bardzo ciekawa, czy Klan Rzeki rozwiąże problem z własnym terytorium. Były momenty, które wywoływały uśmiech na mojej twarzy. Doświadczyłam również odrobiny niepewności i strachu. Bardzo ciekawi mnie, jakie tajemnice skrywają inne koty z Klanu Pioruna. Mam nadzieję, że w kolejnych częściach kilka sekretów się wyjaśni. Niecierpliwie czekam na kontynuację i serdecznie każdemu polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę