Izrael w proroctwach Przyjdź królestwo TweAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Izrael w proroctwach


Przyjdź królestwo Twe


Celem wykładów jest propagowanie miłości do Izraela, którego Bóg nazywa swoim pierworodnym synem (II Mojż 4,22).

Wykłady prowadzone przez pasjonatów Daniela i Piotra Olszewskich są jedynie częścią dużego seminarium dotyczące wypełniania się zapowiedzi Pisma Świętego odnośnie roli Narodu Wybranego w czasach ostatecznych. Wykłady te cały czas ewoluują, gdyż wciąż, na bieżąco poznajemy nowe fakty z życia Izraela, a coraz wnikliwsza lektura Biblii pozwala nam dostrzec wypełnienie się wielu proroctw.


Autorzy niniejszego nauczania z chęcią przyjmą zaproszenie do Twojej wspólnoty, by poprowadzić wykłady, seminaria na wyżej wymieniony temat, nie pobierając przy tym żadnego honorarium; a wszystko po to , by zaszczepiać miłość do narodu, poprzez który Bóg chce objawić swoją świętość, moc i działanie.

Cały dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony jest na misję, która ściśle współpracując z Żydami Mesjańskimi w Izraelu - przeznacza uzyskane środki finansowe na pomoc udzielaną Żydom w Izraelu.


Kupując tą płytę, błogosławisz Naród Wybrany.

Autorzy

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 9788363097004
  • Lektorzy: Piotr Olszewski, Daniel Olszewski
  • Wydawca: Bogulandia
Piotr Olszewski "Izrael w proroctwach Przyjdź królestwo Twe" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę