Zdradzona

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Nieoczekiwany zwrot akcji na końcu ZDRADZONEJ sprawi, że zapragniesz natychmiast sięgnąć po kolejną część. Książka otrzymuje najwyższą ocenę za wartką akcje i pomysłową fabułę–The Dallas ExaminerW ZDRADZONEJ (Trzeciej części Wampirzych Dzienników), Caitlin Paine budzi się z głębokiej śpiączki, by odkryć, że została przemieniona. Teraz, jako prawdziwy wampir pełnej krwi, cieszy się swoimi nowymi mocami, w tym swoją umiejętnością latania i swoją nadludzką siłą. Przekonuje się również, że jej prawdziwa miłość, Caleb, był cały czas przy jej boku. Caitlin ma wszystko, o czym mogła marzyć. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Caitlin nakrywa Caleba z jego byłą żoną, Serą. Nie pozwalając Calebowi wytłumaczyć się, karze mu odejść na zawsze. Zraniona i zagubiona Caitlin chce umrzeć, a jej jedynym pocieszeniem jest w jej wilczy szczeniak – Róża. Caitlin znajduje również pocieszenie w swoim nowym otoczeniu. Odkrywa, że została umieszczona na ukrytej wyspie Pollepel na rzece Hudson, razem z 23 innymi nastoletnimi wampirami, zarówno dziewczętami, jak i chłopcami. Dowiaduje się, że jest to miejsce dla odmieńców, takich jak ona. Nawiązuje tam przyjaźń z Polly i zaczyna szkolenie w elitarnej szkole dla wampirów. Wreszcie znajduje miejsce, które może nazwać domem. Wojna wampirów ma jednak wybuchnąć lada moment, a jej brat, Sam, nadal gdzieś tam jest, porwany przez Samanthe. Kyle dzierży teraz mityczny miecz, gotowy użyć go do zgładzenia całego Nowego Jorku. Caitlin wie, że nowy dom i rodzące się w niej uczucie do nieuchwytnego wampira Blake’a, nie mogą powstrzymać jej przed wypełnieniem swojego przeznaczenia. Wciąż przecież jest Wybraną i musi odnaleźć ojca oraz inną broń, która może ich wszystkich ocalić. Rozdarta pomiędzy wciąż żywym uczuciem do Caleba, a swoimi nowymi przyjaciółmi musi zdecydować, co jest dla niej naprawdę ważne, i czy jest gotowa zaryzykować wszystko, by spróbować odzyskać Caleba.. ZDRADZONA to trzecia część sagi o wampirach (po #1 PRZEMIENIONA, #2 KOCHANY), a mimo to może być czytana, jako samodzielna powieść. Części # 4 – # 10 sagi Dzienniki Wampirze są już dostępne w sprzedaży! ZDRADZONA jest jedną z najlepszych części tej serii. Morgan Rice zawarła w niej wszystko, czego potrzeba czytelnikowi: doskonałą fabułę, wartką akcję, miłość i intrygę. Jeśli jeszcze nie czytałeś pierwszych dwóch części, zrób to jak najszybciej i wtedy sięgnij po ZDRADZONĄ! VampireBookSiteZDRADZONA ma ekscytujący romans, silną fabułę i wartką akcję. Morgan Rice przeniosła tą opowieść na wyższy poziom. W tej książce jest tak wiele wspaniałych niespodzianek, że nie zechcesz się od niej oderwać aż do samego końca. The Romance Reviews

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
16+
Data dodania do LitRes:
09 września 2019
Rozmiar:
220 str. 2 ilustracje
ISBN:
9781632913005
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Morgan Rice "Zdradzona " — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wampirzych Dzienników»
Upragniona
Naznaczona
Opętana
-5%

Отзывы 1

Сначала популярные
Renata Sekula

Książka obowiązkowa dla wszystkich kobiet, opisująca przemianę psychiczną zdradzonej i oszukanej głównej bohaterki. Historia bólu i odbicia się od dna, ruszenia dalej po przeżyciu głębokiego skrzywdzenia, a także ogromnej siły drzemiącej w nas kobietach. Jestem zauroczona tą opowieścią, wspaniale mi się czytało, pochłonęłam ją dosłownie w kilka godzin.

Оставьте отзыв