Marsz Władców

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Marsz Władców
Tekst
Marsz Władców
E-book
8,52 
Szczegóły
Opis książki

MARSZ WŁADCÓW ukazuje kolejne przygody Thora w jego heroicznej podróży, dzięki której staje się prawdziwym mężczyzną. Obrawszy drogę wojownika, coraz lepiej rozumie, kim jest i jakie moce posiada.


Thor ucieka z lochów i z przerażeniem dowiaduje się o kolejnej próbie zamachu na życie króla MacGila. Kiedy MacGil umiera, królestwo pogrąża się w chaosie. Rywalizacja o koronę przybiera na sile, a królewski dwór przepełniają rodzinne tragedie, walka o wpływy, korzyści i przywileje. Towarzyszy temu zazdrość, przemoc i zdrada. W związku z koniecznością wybrania następcy tronu spośród dzieci króla, pojawia się kolejna okazja, aby Miecz Przeznaczenia będący źródłem królewskiej potęgi, został podniesiony przez kogoś nowego. Wszystko to jednak może rychło obrócić się wniwecz, kiedy zostaje ujawnione narzędzie zbrodni, a w efekcie poszukiwań zabójcy, coraz bardziej zacieśnia się krąg podejrzanych. Jednocześnie MacGilowie stają w obliczu ataku ze strony McCloudów, którzy kolejny raz gotują się do wojny na terytorium Kręgu.


Thor walczy o odzyskanie względów Gwendolyn, ale ma coraz mniej czasu: otrzymuje bowiem rozkaz spakowania się i wyruszenia z towarzyszami broni na Rytuał Stu Dni: wyczerpującą, koszmarną, trwającą sto dni wyprawę, którą wszyscy członkowie legionu muszą przetrwać. Przekraczając kanion, opuszczają bezpieczne tereny Kręgu. Przemierzają Wilds, aby w końcu zaokrętować się i przebyć Morze Turtuwiańskie z zamiarem dotarcia do Wyspy Mgieł, którą rzekomo patroluje smok. Jest to prawdziwa inicjacja zmieniająca chłopców w mężczyzn.


Czy uda im się wrócić? Czy Krąg przetrwa podczas ich nieobecności? Czy Thor pozna w końcu sekret swego przeznaczenia?


MARSZ WŁADCÓW to finezyjny świat pełen wyrafinowanej scenerii, to epicka opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zalotach, rycerzach i smokach, intrygach i politycznych machinacjach, dojrzewaniu, złamanych sercach, oszustwach, ambicjach i zdradach. To opowieść o honorze i odwadze, losie i przeznaczeniu oraz czarnoksięstwie. To opowieść fantasy, która wciąga czytelnika w świat, którego nigdy nie zapomni, a który przemawia do każdego bez względu na wiek, czy płeć.


Księgi od 2 do 13 są dostępne w wersji anglojęzycznej! Tłumaczenie Księgi 2 na język polski – w przygotowaniu.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
31 stycznia 2020
Czas trwania:
6 godz. 20 min 24 sek.
ISBN:
9781094301419
Lektor:
Piotr Bajtlik
Prawa autorskie:
Lukeman Literary Management Ltd
Spis treści
Morgan Rice "Marsz Władców" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Marsz Władców
E-book
8,52 

Отзывы 4

Сначала популярные
pepytka22dd

Bardzo ciekawa, trzymajaca w napięciu książka, która wciaga w historie bohaterów z kazdym słowem. Nie moge sie doczekać kiedy poznam kolejne przygody Thora i reszty bohaterow.

cygan-m

kiedy będzie kolejna część ? czekam niecierpliwie. Jest to niesamowita historia, która niewątpliwie wciągnie każdego, kto zacznie tego słuchać. Gdy położysz się, włączysz audiobooka to przenosisz się do krainy Thora, czujesz jakbyś był obok i patrzył na wszystko. Wyobraźnia tworzy cała oprawę graficzną jesteś w stanie odzwierciedlić każdy element opowiadania. Jest to cudowne przeżycie.

waldih

Jak i poprzednia część … bardzo miło się słucha … fabuła bardzo ciekawa … opis postaci otoczenia pobudza wyobraźnię. . Polecam

Maryana

Восхитительная история! Жду с нетерпением следующие книги. С удовольствием прослушаю еще раз на русском языке. Очень жду продолжение. Сеасибо!!

Оставьте отзыв

Inne książki tego autora