I ja ciebie też!

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki „od zawsze i na zawsze” spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. Laura – szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata – reżyserka największych widowisk rozrywkowych, i Wiktoria – właścicielka świetnie prosperującej agencji aktorskiej. Piękne, bogate, spełnione w miłości – czego można chcieć więcej? Może tylko tego, żeby to trwało wiecznie….

Ale los okazuje się niezwykle złośliwy i świat tych trzech kobiet rozpada się jak domek z kart w ciągu jednego dnia – i to w Wigilię!

Na dodatek muszą poskładać go na nowo… do Sylwestra. Będzie zabawnie, przewrotnie i bardzo wzruszająco. To, co na początku wydawało się tragedią, może okazać się wstępem do zupełnie innego życia.

Poczucie humoru, siła charakteru i kobieca solidarność przydadzą się w tej sytuacji. Ale niezbędne staną się także cygański tabor, urodziwy lekarz, uczuciowy kurier i egzaltowana gwiazda show-biznesu.

Czy Laurze, Agacie i Wiktorii uda się ocalić przyjaźń, odzyskać miłość, znaleźć to, co najważniejsze?

Życie przecież rzadko układa się tak jak w komediach romantycznych. Chyba że mamy święta!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 października 2020
  • ISBN: 9788380538153
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Katarzyna Kalicińska "I ja ciebie też!" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Milena Gala
17 grudnia 2020

Przezabawna, lekka lektura, idealna na prezent! Ta opowieść na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie, a zwłaszcza fankom kultowej Bridget Jones. Jest to historia trzech przyjaciółek i ich miłosnych perypetii oraz dram życiowych. Prawdziwy rollercoaster emocji, z tą książką nie można się nudzić! Wszystko to okraszone świątecznym, ciepłym klimatem. Idealna lektura na relaks. Bardzo gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę