Opis książki

Cześć! Nazywam się Fryderyk Epsilon Dwudziesty, ale możecie mówić mi Fredek! Przybyłem na Ziemię z najbardziej uporządkowanej planecie w kosmosie – Pedanterii. Poznałem tutaj wspaniałych przyjaciół – Jagodę i jej braci. Właśnie trwają wakacje, ale moi wspaniali przyjaciele postanowili pomóc mi w naprawie mojego gwiezdnego ścigacza. Chcesz zobaczyć, jak nam pójdzie? Na pewno będzie ciekawie, a ja dowiem się jeszcze więcej interesujących rzeczy o mieszkańcach Ziemi!


"Fredek i koło fortuny" to książka z serii ""Czytam i główkuję"" z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 5-7 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postać Fredka stworzyła znana autorka książek dla dzieci Zofia Stanecka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Zofia Stanecka "Fredek i koło fortuny" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Czytam i główkuję»
Fredek i koło fortuny
Król Gromoryk i niezwykła zbroja
Fredek i miara wszystkiego
-5%
Inne książki tego autora:
Basia i bałagan
Zofia Stanecka
9,99 6,69
Basia i wolność - 225 rocznica Konstytucji
Zofia Stanecka
9,99 6,69
Wielka księga - Basi i Franka
Zofia Stanecka
24,99
Wielka księga - Basia
Zofia Stanecka
19,99
Rozwiń
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków