Osiedle Marzeń

Audio
Z serii: Jakub Mortka #4
Z serii: Ze Strachem
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Osiedle Marzeń
Tekst
Osiedle marzeń
E-book
33,90  24,75 
Szczegóły
Opis książki

Jedno z eleganckich zamkniętych osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo. Śmierć studentki, której zwłoki nad ranem znajduje ochroniarz, da początek serii zaskakujących wydarzeń. Życie mieszkańców przybierze dramatyczny obrót, a raj zmieni się w piekło. W tym miejscu, jak w Polsce w miniaturze, spotkają się polityka i mafia, seks i narkotyki, ambicje i aspiracje, tajemnice i marzenia, które czasem bywają zabójcze.

Komisarz Jakub Mortka wraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…


Janusz Zadura – aktor i dziennikarz, absolwent warszawskiej PWST. Znany słuchaczom audiobooków z mistrzowskiej interpretacji powieści Irvinga Stone’a, Jacka Piekary i Arthura Conan Doyle’a.

 Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – dziennikarz. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem trzech książek z serii kryminałów o komisarzu Mortce. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru (za Podpalacza w 2013 i Farmę lalek w 2014 roku) Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru 2015. TVN przygotowuje film fabularny na podstawie jego drugiej książki, Farmy lalek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-6544-990-0
  • Lektor: Janusz Zadura
  • Wydawca: Aleksandria
  • Spis treści
Wojciech Chmielarz "Osiedle Marzeń" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Osiedle marzeń
E-book
33,90  24,75 
Książka należy do serii
«Jakub Mortka»
Osiedle Marzeń
Cienie
Podpalacz
-5%
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
W imię natury
Czerwony świt
Kłamczuch
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę