SzansaTekst

Z serii: MMA Fighter #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

DRUGA CZĘŚĆ BESTSELLEROWEJ SERII "MMA Fighter" VI KEELAND

Liv Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Ta młoda, bystra i zdeterminowana kobieta ma zacząć pracę, o której od dawna marzyła. Czas pozornie wyleczył jej wszystkie rany - nawet złamane serce.

Vince Stone jest fantazją niejednej kobiety. Seksowny i władczy zawodnik MMA skupia się całkowicie na karierze. Ciężkie doświadczenia z dzieciństwa nauczyły go, że emocje to słabość, a miłość pociąga człowieka na dno. Uwielbia kobiety, traktuje je jak królowe, ale tylko przez jedną noc.

Vince i Liv znają się z przeszłości, co nie skończyło się dla nich najlepiej. Kiedy ich drogi przecinają się ponownie, znowu zaczyna działać między nimi chemia. Nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Ciężko jednak zapomnieć o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne.

PIORUNUJĄCA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ KRÓLUJĄ SKRAJNE EMOCJE I ZWIERZĘCE INSTYNKTY


Vi Keeland - urodziła się w Nowym Jorku. Z zawodu jest adwokatką. Po pracy oddaje się pasji do pisania. Spod jej pióra wychodzą bestsellerowe powieści znane na całym świecie.  Mieszka wraz z trójką dzieci, które są jej oczkiem w głowie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-73-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Szansa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«MMA Fighter»
Walka
Szansa
Przebaczenie
-5%
Daniela Zimny
17 maja 2020

Świetna, wciągająca i pełna akcji książka. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do sporego przeskoku fabularnego, ale po parunastu stronach zrozumiałam, że ten zabieg tylko dodał intrygującego klimatu fabule. Mały Vince z pierwszej części w tym tomie jest już dorosły i zawodowo boksuje. Nie jedna kobieta marzy aby się z nim umówić. Olivia Michaels z kolei ma szansę zrealizować swoje marzenia jako dziennikarka i jest bardzo zapracowana, nie ma czasu na żadne randkowanie. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Olivia dostaje zlecenie wywiadu z Vincem, który niegdyś złamał jej serce. Druga część losów Vinca i Oliv bardzo mi przypadła do gustu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę