EgomaniacTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zadziorne love story bestsellerowej autorki Gracza i serii MMA Fighter

Emerie Rose poznaje Drew Jaggera w nietypowych okolicznościach. Bierze go za przestępcę, który włamał się do jej biura. Okazuje się jednak, że przystojniak jest właścicielem lokalu, a Emerie została oszukana przez człowieka, który wynajął go jej bezprawnie.

Po kilku godzinach spędzonych na posterunku Drew lituje się nad dziewczyną i składa ofertę nie do odrzucenia. W zamian za pomoc w biurze pozwala jej zostać w lokalu, dopóki nie znajdzie własnego. Terapeutka małżeńska i cyniczny prawnik rozwodowy zostają skazani na pracę obok siebie.

Pełna temperamentu Emerie powinna być wdzięczna i nie komentować pracy Andrew. Nie może się jednak powstrzymać. Para wdaje się w potyczki słowne i dokucza sobie na każdym kroku. Z każdym dniem przyciąganie między nimi jest coraz większe.


Gdybym mogła wybrać jedno życzenie, które miałoby się spełnić to chciałabym, aby Vi Keeland wydawała nową książkę tygodniowo. Egomaniac jest bez wątpienia jedną z najlepszych książek 2017 roku.

– Book Babes Unite

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-20-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Egomaniac" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Martyna Woznicka
12 maja 2020

Moja ukochana autorka romansów – Vi Keeland! Nikt nie ma tak przystojnych facetów na okładkach jak ona!:) Ale na szczęście również w treści książek można znaleźć mnóstwo interesujących rzeczy. Uwielbiam humor pisarki, dialogi naprawdę potrafią rozśmieszyć, a główni bohaterowie mają ciekawe, kontrastowe, charyzmatyczne osobowości. Naprawdę ciekawy, dobry romans, który czyta się szybko, bo mocno wciąga! Niby napięcie rośnie powoli, ale za to czyta się coraz szybciej. Poza emocjonującymi scenami zbliżeń jest tez wiele niuansów przedstawiających narastającą chemię między dwójką ludzi od strony osobistej. Stali czytelnicy Vi Keeland na pewno będą zadowoleni, a nowych zachęcam do czytania jej książek, bo nie są to zwyczajne romansidła z banalną fabułą.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę